Agata i Piotr Rubikowie w dniu ślubu zrezygnowali z ważnej pamiątki. Żałują od 14 lat

Agata i Piotr Rubikowie zaledwie kilka dni temu obchodzili 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji celebrytka udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że w dniu ślubu zrezygnowali z relacji wideo. Do dziś nie może się z tym pogodzić.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agata i Piotr Rubikowie tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. 21 czerwca obchodzili 14. rocznicę ślubu i publicznie podziękowali sobie za spędzone lata. Nie zabrakło także kilku kadrów ze ślubu. Na tym jednak nie koniec.

Zobacz wideo Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu w Paryżu

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Agata i Piotr Rubikowie nie nagrali ślubu. Teraz żałują 

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Agata Rubik zdradziła, że wraz z mężem nie zdecydowała się na nagranie ślubu. Dziś małżonkowie tego bardzo żałują. Okazuje się, że zdjęcia nie wystarczyły, aby zapamiętać każdy szczegół tego ważnego dnia i aktualnie nie pamiętają nic z pierwszego tańca. Współcześnie, kiedy każdy z gości miałby przy sobie smartfona, nie byłby to tak duży problem. 

Dzień ślubu bardzo pamiętam. Ale tańca nie. Mój brat mi dzisiaj napisał, że to był zespół Simply Red, ale kompletnie nie pamiętam utworu. Po prostu zapomniałam. Piotr też nie pamięta. Bardzo tego żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na film wideo - wyznała Agata Rubik.

Żona Piotra Rubika przyznała, że nie lubią dużego zaangażowania w przygotowania uroczystości. Chcieli, aby wszystko odbyło się jak najprościej, a organizacją zajmowała się głównie mama celebrytki.

Agata i Piotr RubikRubikowie i ich willa na Wilanowie. Wnętrza robią wrażenie!

Agata i Piotr Rubik poznali się w 2005 roku, kiedy przyszła żona kompozytora walczyła o koronę Miss Polski. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami Heleny oraz Alicji. Cała rodzina chętnie dzieli się życiem prywatnym w mediach społecznościowych, podbijając serca internautów.

ZOBACZ TEŻ: Agata Rubik majstrowała przy wyglądzie. Przejechała się na botoksie. "Wyglądałam dziwnie"

POLECAMY: Przaśni Piotr i Agata Rubikowie o puszczaniu bąków w relacji. "Pierwszy scala związek bardziej niż pocałunek" 

Więcej o: