Tadeusz Müller wziął ślub! Synowa Magdy Gessler zaszalała z suknią ślubną. Nietypowa kreacja

Tadeusz Müller ożenił się z Małgorzatą Downar. Syn restauratorki pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z uroczystości, która odbyła się na Mazurach.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tadeusz Müller w czerwcu ubiegłego roku zaręczył się z Małgorzatą Downar. Syn Magdy Gessler uklęknął przed ukochaną podczas rejsu łodzią w trakcie wakacji na Majorce. W sobotę 25 czerwca 2022 roku zakochani wzięli ślub, czym pochwalili się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Magda Gessler tańczy na planie

Magda GesslerGessler podnosi ceny. Za porcję lodów według jej receptury trzeba słono zapłacić

Tadeusz Müller ożenił się z Małgorzatą Downar

Para pobrała się w Mikołajkach na Mazurach. Uroczystość odbyła się na pokładzie dużego żaglowca "Chopin". Zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia podzielili się nie tylko nowożeńcy, ale też siostra pana młodego - Lara Gessler.

Mój brat jest mężem! Kocham was - napisała.

Tadeusz Muller i Małgorzata DownarTadeusz Muller i Małgorzata Downar instagram.com/ lara_gessler

Lara pokazała również, w jakich kreacjach państwo młodzi stanęli na ślubnym kobiercu.

Tadeusz Muller i Małgorzata DownarTadeusz Muller i Małgorzata Downar instagram.com/ lara_gessler

Syn Magdy Gessler postawił na długą różową marynarkę i czarną muszkę. Panna Młoda za to pięknie prezentowała się w krótkiej sukience i klasycznym długim welonie. Tadeusz Müller zdradził już wcześniej, jakie menu będzie serwowane na uroczystości. W rozmowie z "Twoim Imperium" wyznał swego czasu, że zdecydowanie przeważać będą wegańskie dania. Dodał również, że, niestety, mama będzie musiała zaakceptować wybrane przez niego potrawy. 

Kim jest Małgorzata Downar?

Małgorzata Downar również jest związana z show-biznesem, jednak w przeciwieństwie do teściowej nie bryluje przed fotoreporterami. Zajmuje się prowadzeniem agencji "WeGrowth", która – jak podaje jej właścicielka – powstała z pasji do efektywnego zarządzania biznesem. Małgorzata Downar miała już okazję pracować z wieloma gwiazdami. Zarządzała markami m.in. Joanny Przetakieiwcz i Jessiki Mercedes. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć ze ślubu Tomasza Mullera i Małgorzaty Downar.

Maffashion, Sebastian FabijańskiMaffashion i Fabijański się rozstali?! Przyszli na event, a ich zachowanie zaskakuje

Więcej o: