Fanka zapytała Blankę Lipińską o libido. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. "Zmęczona seksualnym maratonem"

Blanka Lipińska zaskoczyła szczerością i opowiedziała o poziomie swojego libido. Celebrytka przyznała, że praca nad pisaniem erotyków ma ogromny wpływ na jej życie seksualne.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Blanka Lipińska poprzez media społecznościowe stara się skracać dystans z czytelnikami. Na Instagramie zdarza jej się odpowiadać nawet na bardzo intymne pytania. Tym razem jednak celebrytka zaskoczyła szczerością nawet najwierniejszych fanów.

Zobacz wideo Masło bez kalorii, które zachwyciło smakiem? Blanka Lipińska zreflektowała się na Instagramie

Krzysztof i Joanna IbiszowieJoanna Ibisz chwali się ciążowymi kształtami i ćwiczy jogę

Blanka Lipińska zaskoczyła wyznaniem o poziomie swojego libido

Celebrytka opublikowała nagranie na InstaStories, w którym wytłumaczyła, dlaczego ostatnio rzadziej udziela się w mediach społecznościowych. Lipińska twierdzi, że jest pochłonięta pisaniem nowego erotyka. 

Kiedy piszę, to znikam i nie ma mnie na Instagramie. Jestem w świecie Blanki. Tam jest zajebi*cie i muszę przyznać, że bardzo erotycznie. Poza tym jest o tyle fajnie, że tam mam zdolność czarowania, więc wszystko się dzieje dokładnie tak, jakbym chciała - opowiadała.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com/ blanka_lipinska

W kolejnej rolce Lipińska odpowiedziała internautce, która zasugerowała jej wysokie libido. Celebrytka zaskoczyła wyznaniem, że jest dokładnie odwrotnie. 

To trochę nie tak działa. Jak dużo piszesz o seksie, to musisz najpierw o nim pomyśleć, wyobrazić sobie go, myśleć, pisać, myśleć, pisać itd. To jakbyś uprawiała seks i to przez długie godziny. Później już jesteś tak zmęczona tym seksualnym maratonem, że na żywo ci się odechciewa.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com/ blanka_lipinska

Niedawno Blanka wyjawiła również na Instagramie, że trzecia część historii Laury i Massimo zadebiutuje na platformie Netflix już 19 sierpnia. Gwiazda podkreśliła przy tym, że jest przekonana, iż film spodoba się widzom. 

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska czule o relacji z ojcem. Pokazała też archiwalne zdjęcie

Więcej o: