Jarosław Bieniuk spędza czas z dziećmi i ukochaną. Nie zabrakło Kazika. Jest przesłodki

Jarosław Bieniuk zabrał najbliższych na rodzinne wyjście do restauracji. Tym razem towarzyszyły mu nie tylko starsze dzieci, ale też najmłodszy Kazimierz, który w tym roku obchodził drugie urodziny.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Po śmierci Anny Przybylskiej w 2014 roku Jarosław Bieniuk został samodzielnym ojcem, wychowującym troje dzieci. Dwa lata później piłkarz związał się z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się czwartego dziecka, urodzonego w 2020 roku chłopca o imieniu Kazimierz. Relacja z Gliwińską nie przetrwała jednak próby czasu i zarówno ona, jak i Bieniuk układają sobie życie u boku nowych partnerów. Piłkarz cały czas utrzymuje kontakt z najmłodszym synem i dba o to, aby relacje z chłopcem miały także jego pozostałe dzieci oraz obecna ukochana.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o Annie Przybylskiej

Maciej Musiał, Marta WierzbickaTe gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Jarosław Bieniuk pozuje do zdjęcia z dziećmi i Zuzanną Pactwą

Rodzinne spotkanie odbyło się pod koniec czerwca z okazji Dnia Ojca. Jarosław Bieniuk udostępnił na instagramowej relacji urocze zdjęcie, na którym do obiektywu uśmiecha się cała czwórka jego pociech. To rzadkość, bo w postach w mediach społecznościowych piłkarz bardzo sporadycznie zamieszcza fotografie najmłodszego syna. Przy stole siedzi także obecna partnerka, modelka Zuzanna Pactwa, z którą Bieniuk zaczął spotykać się w 2021 roku.

Rodzina Jarosława BieniukaRodzina Jarosława Bieniuka instagram.com/@jaretpalmer

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

Jesienią ubiegłego roku Pactwa ujawniła na InstaStories, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi ukochanego, podkreślając, że są wspaniałe i nie ma z nimi żadnych problemów wychowawczych.

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Oliwia, w tym roku kończy 20 lat i stawia samodzielnie pierwsze kroki w show-biznesie. Nie tylko rozwija instagramowy profil, ale też jesienią 2021 roku brała udział w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Oliwia Bieniuk podjęła już też decyzję o wyprowadzce z rodzinnego domu. Jak wyznała na Instagramie, za kilka miesięcy planuje wyjechać do Warszawy, gdzie zamieszka z przyjaciółką.

Więcej o: