Cichopek ma poprowadzić kopię programu "Nasz nowy dom". Dowbor komentuje. Boi się konkurencji?

Katarzyna Dowbor od dziewięciu lat niesie pomoc potrzebującym rodzinom i remontuje ich domy w programie "Nasz nowy dom". Teraz na podobny pomysł wpadła TVP, a nowy program poprowadzi Katarzyna Cichopek. Dowbor odniosła się do pytania, czy obawia się produkcji w konkurencyjnej stacji.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Katarzyna Dowbor przez wiele lat była jedną z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej. Później zawodową karierę kontynuowała w Polsacie. Od dziewięciu lat prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym pomaga wyremontować domy potrzebujących rodzin. Teraz na podobny pomysł wpadła TVP. Nowy program o podobnej tematyce ma poprowadzić Katarzyna Cichopek. W jednym z ostatnich wywiadów Dowbor zabrała głos w tej sprawie. Obawia się konkurencji? 

'Nasz nowy dom'"Nasz nowy dom". Szef ekipy odpowiada na zarzuty. "Tak, remontujemy w pięć dni"

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor o nowym programie TVP: Takich rodzin, które się zgłaszają, są tysiące

W rozmowie z serwisem Pomponik Katarzyna Dowbor przyznała, że nie jest zmartwiona podobnym programem w konkurencyjnej stacji. Wręcz przeciwnie, cieszy ją, że więcej rodzin otrzyma pomoc. 

Ja jestem zachwycona, moim zdaniem im więcej takich programów, tym więcej rodzin dostaje nowy dom. Rodzin, które naprawdę są w bardzo trudnej sytuacji życiowej (...) Im więcej takich programów, tym lepiej - oznajmiła Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor martwi się o mamę. Podjęła ważną decyzję: Taki pomocnik to skarbKatarzyna Dowbor martwi się o mamę. Podjęła ważną decyzję: Taki pomocnik to skarb

Dowbor dodała, że tysiące rodzin w Polsce zgłaszają się do programu "Nasz nowy dom". Tym bardziej uważa, że nowa produkcja TVP będzie niosła ze sobą korzyści dla potrzebujących. 

Absolutnie to nie jest konkurencja. Takich rodzin, które się zgłaszają, są tysiące, a my przez tyle lat mogliśmy około 300 domów wyremontować. Życzę im powodzenia - dodała Dowbor.
 

Trzeba pochwalić postawę Katarzyny Dowbor, która potrafi wznieść się ponad interesy własnej stacji i z empatią postawić się na miejscu rodzin w potrzebie. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek dostanie nowy program w TVP. Będzie konkurencją dla Katarzyny Dowbor

Więcej o: