Kayah straciła pracę. Była związana z tym miejscem przez wiele lat. Znany jest powód

Kayah zdradziła, że oficjalnie kończy współpracę z Meloradiem. Rzecznik prasowy zdradził powód.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kayah od 2017 roku miała okazję prowadzić cotygodniowy format "Tu i Teraz" w Meloradiu. Na koncie ma wywiady z największymi gwiazdami sceny muzycznej, w których rozmawiali o twórczości i życiu prywatnym. Wygląda na to, że ta przygoda powoli dobiega końca. 

Zobacz wideo Daria komentuje karygodne zachowanie Kayah

Piotr Rubik, Andrzej Wrona, Wojciech DomańskiDzień Ojca 2022. Tak świętują gwiazdy

Kayah kończy współpracę z Meloradiem. Znany jest powód 

W jednym z ostatnich postów na Instagramie Kayah wyznała, że po 205 odcinkach musi pożegnać się ze stacją. Jej ostatnią gościnią będzie Ramona Rey, która tworzy w mocno klubowym stylu. Z tej okazji postanowiła zaangażować fanów w ostatni format.

To już moja ostatnia gościni w Meloradiu. Tak, tak kochani, moja kilkuletnie przygoda w tym radiu dobiega końca… Byłam z wami podczas 205 spotkań!!! Spotkam się jeszcze z wami za tydzień, na wielkim pożegnaniu, którego chcę byście wy byli gośćmi - zapowiadała.
 

Wokalistka zachęciła fanów, aby w komentarzach przygotowali pozdrowienia dla bliskich, a ona wybierze kilka, które będzie można usłyszeć podczas audycji. 

Jak podają Wirtualne Media, powodem rozstania Meloradia i piosenkarki jest umowa, która powoli dobiega końca. Informacje przekazał rzecznik prasowy Grupy Eurozet.

Umowa Meloradia z Kayah dobiega końca. 29 czerwca zostanie wyemitowany ostatni odcinek audycji "Tu i teraz". Będzie to podsumowanie spotkań Kayah z wyjątkowymi gośćmi w Meloradiu - zdradził Michał Aleksandrowicz.

Przypominamy, że program Kayah był nadawany w każdą środę między 18, a 20. Gościła między innymi Marylę Rodowicz, Macieja Stuhra czy Andrzeja Piasecznego.

Więcej o: