Wyciekło nowe imię Dody! W końcu sama je potwierdziła. Jak je wymówić?

Doda pracuje nad nowym krążkiem, który premierę będzie miał już jesienią. Nie ukrywała, że w jej życiu nastąpiło wiele zmian. By zerwać z przeszłością, postanowiła zmienić imię. Chciała je utrzymać w tajemnicy do czasu premiery płyty, ale się nie udało. Od niedawna to Dorota Aqualiteja Rabczewska. To już oficjalne.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Doda pod koniec maja świętowała 20-lecie kariery artystycznej. W jednym z wywiadów przyznała, że w jej życiu nastał czas na wielkie zmiany. Artystka po rozwodzie z Emilem Stępniem rzuciła się w wir obowiązków zawodowych. Postanowiła pójść za ciosem i niedawno złożyła wizytę w urzędzie, w którym złożyła odpowiednie dokumenty uprawniające do zmiany imienia. Podkreśliła, że w ten sposób zrywa ze starym wizerunkiem i rozpoczyna nowy etap w życiu. Tajemnicę chciała dotrzymać do premiery płyty, ale wyszło na jaw, jak się nazywa.

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Wyciekło nowe imię Dody. Niespotykane! Jak to wymówić?

Doda już jakiś czas temu poinformowała fanów, że zastanawia się nad nadaniem sobie drugiego imienia. Chciała, by było one tak oryginalne, jak ona sama. Nastał ten dzień. Wokalistka w dalszym ciągu nazywa się Dorota Rabczewska, zmiana dotyczy drugiego imienia. Tajemnica skrywana przez artystkę wyszła na jaw za sprawą zmian naniesionych w wyszukiwarce podmiotów gospodarki narodowej. Wokalistka ma własną działalność gospodarczą pod nazwą Queen Records Dorota Rabczewska.

Po wpisaniu numer NIP jej działalności, pojawiają się dane osoby fizycznej, która prowadzi działalność. W rubryce drugie imię widać, jak nazywa się artystka. Zdecydowała się na oryginalnie brzmiące imię Aqualiteja.

Wyciekło nowe imię Dody. Niespotykane! Jak to wymówić?Wyciekło nowe imię Dody. Niespotykane! Jak to wymówić? Fot. Screen/ wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl

Teraz wokalistka sama potwierdziła te informacje, dzieląc się nazwą nowego singla. 

AQUALITEJA - napisała.
 

Jak wam się podoba? Z pewnością nie można mu odmówić oryginalności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.