Garnitur Joanny Opozdy w prążki zrobił furorę. Tani nie był, ale za to jaki efekt

Joanna Opozda zadał szyku na premierze filmu "Samiec Alfa". Aktorka na tę okazję wybrała prążkowany garnitur od polskiej marki. Wyglądała w nim, jakby zainspirowała się stylem Johnny'ego Deppa.

Więcej artykułów i ciekawych newsów ze świata polskiego i światowego show-biznesu znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Joanna Opozda po trudnych zawirowaniach życiowych wróciła na ścianki i imprezy branżowe. Aktorka pojawiła się niedawno na premierze filmu "Samiec Alfa", w którym zagrał Antek Królikowski. Wybrała bardzo modny zestaw w męskim stylu. To był prawdziwy power suit, który dodał jej kobiecej siły i elegancji. To projekt polskiej marki. Niestety, do najtańszych nie należy. 

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Nicole KidmanNicole Kidman kończy 55 lat. Od początku kariery przeszła ogromną metamorfozę

Joanna Opozda w garniturze za ponad trzy tysiące złotych

Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie z Mateuszem Banasiukiem oraz Patrykiem Pniewskim. Fani od razu zareagowali na ujęcia i stwierdzili, że poczuli się przez chwile, jakby oglądali kadr z "Pierwszej miłości". Myśleli tak, ponieważ każdy z aktorów na fotografii wystąpił w serialu Polsatu.

 
Patrzę na to zdjęcie i widzę Jowitę i Radka Zielińskich - podkreśliła obserwatorka.

Internautka dopowiedziała, że jeszcze jest na zdjęciu serialowy Krystian. 

A ja widzę jeszcze Krystiana - napisała rozbawiona.
Poczułam się jak w "Pierwszej miłości".

Uwagę internautów zwrócił także garnitur aktorki. Okazuje się, że wybrała szary zestaw w prążki od polskiej marki - Aggi.

 

W ubraniach tego domu mody można zobaczyć polskie i światowe gwiazdy show-biznesu, m.in. Julię Wieniawę, Hailey Bieber czy Elle Macpherson. Po podliczeniu wszystkich części składowych stylizacji, w skład której weszły spodnie garniturowe, kamizelka i marynarka, wyszło nam 3090 złotych za komplet. 

Co myślicie o stylizacji Joanny Opozdy? Warto było wydać pieniądze na zakup tego zestawu?

Więcej o: