Omenaa Mensah rozpływa się nad "królem paczkomatów". Pokazała też syna. To rzadki widok

Z okazji Dnia Ojca Omenaa Mensah postanowiła złożyć życzenia ojcu swoich dzieci. O Rafale Brzósce napisała piękne słowa. Do wpisu dołączyła także zdjęcie, na którym widać syna pary, Vincenta.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Dzień Ojca dla wielu celebrytów jest pretekstem, żeby złożyć życzenia i zamieścić je w mediach społecznościowych. Omenaa Mensah nie wstawiła na Instagram wprawdzie zdjęcia z tatą, ale napisała kilka słów o ojcu swoich dzieci. Rafał Brzoska powinien być uradowany z takiej opinii.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada o kłótni z Radosławem Majdanem

Omenaa Mensah wzruszająco opowiedziała o swoim mężu: Zawsze służysz radą, wsparciem

Pogodynka nie mogła się nachwalić swojego męża. Podkreśliła, że jest opiekuńczym i cudownym ojcem dla ich dzieci.

Dziś Dzień Ojca, więc chciałabym złożyć życzenia cudownym tatusiom, którzy robią wszystko, by ich dzieciom niczego nie zabrakło i by dać im całe szczęście świata. Dziękuję ci kochanie, że jesteś tak cudownym i opiekuńczym tatą dla naszych dzieci. Zawsze służysz radą, wsparciem, a przede wszystkim nieskończonymi pokładami miłości. Kochamy cię - napisała Omenaa Mensah.
 

Do wpisu celebrytka dołączyła zdjęcie ukochanego, którego wielu nazywa "królem paczkomatów". Taki przydomek wynika z faktu, że Brzoska jest założycielem, współwłaścicielem i prezesem zarządu Grupy Kapitałowej Integer.pl, do której należy marka InPost. Warto też dodać, że Omenaa Mensah jest matką dwójki dzieci. Ma 19-letniej córkę Vanessę z wcześniejszego związku, a także pięcioletniego syna Vincenta, którego ojcem jest właśnie Rafał Brzoska. Prezenterka rzadko pokazuje najmłodszą pociechę, ale tym razem zrobiła wyjątek. Na zdjęciu wstawionym na Instagrama widzimy syna celebrytki, który czule obejmuje tatę. 

Więcej o: