Barbara Kurdej-Szatan ma nową pracę po medialnym skandalu. Pomogła jej inna gwiazda. "Robimy wspólny biznes!"

Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan przyjaźnią się od dłuższego czasu. Niedawno gwiazdy ogłosiły, że połączył je także wspólny biznes. Czym będą się zajmować?

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

W ubiegłym roku podczas kryzysu uchodźczego na granicy z Białorusią Barbara Kurdej-Szatan dała się ponieść emocjom i zamieściła w mediach społecznościowych wideo, w którym ostro skrytykowała funkcjonariuszy Straży Granicznej. Aktorka nie przebierała w słowach. Jej wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach. W wyniku skandalu gwiazda straciła rolę w "M jak miłość". Plotkowano także, jakoby sieć telekomunikacyjna, miała zerwać współpracę z artystką. Minęło już kilka miesięcy od niefortunnej publikacji, a Barbara Kurdej-Szatan powoli wraca do show-biznesu. Ostatnio postanowiła spróbować swoich sił także jako bizneswoman. 

Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan zostały wspólniczkami. "Robimy wspólny biznes!"

Niedawno na Instagramie Sandry Kubickiej pojawił się tajemniczy wpis. Okazuje się, że modelka połączyła siły z Barbarą Kurdej-Szatan i razem planują prowadzić biznes.

No cześć wspólniczko! Połączył nas taniec, który zamienił się w przyjaźń, a teraz robimy wspólny biznes!! Uwielbiam Basię za jej ciepłe serce, za to, że jest zawsze uśmiechnięta, jest świetną mamą i żoną, a najbardziej uwielbiam ja za to, że na nią zawsze można liczyć. Witamy na pokładzie. Będzie super! - napisała partnerka Barona.
 

Barbara Kurdej-Szatan zaangażowała się w działalność firmy stworzonej przez Kubicką - Sandra’s Choices. Przedsiębiorstwo produkuje ekologiczne kosmetyki i naturalne środki czystości.

Myślicie, że biznesowa współpraca gwiazd zakończy się sukcesem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.