Joanna Opozda poszła na premierę filmu z Antonim Królikowskim. Na ściance promieniała

Joanna Opozda pojawiła się na premierze filmu "Samiec alfa" i zachwyciła formą. Uśmiechnięta aktorka prezentowała się świetnie w męskiej stylizacji.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl. 

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Opozda ciężki czas ma już za sobą. Ostatnio aktorka coraz częściej pojawia się na stołecznych bankietach i z gracją pozuje fotoreporterom. Tego wieczora postanowiła wybrać się na premierę filmu "Samiec alfa". Co ciekawe, w tej czarnej komedii jedną z ról gra Antoni Królikowski. Naszą uwagę przykuła jednak męska stylizacja Opozdy. Wyglądała na bardzo pewną siebie.

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna OpozdaJoanna Opozda wraca do aktorstwa. Pojawi się w popularnym serialu

Joanna Opozda zdecydowała się na męski look i oversizeowy garnitur. Wyglądała jednak bardzo kobieco

Tym razem Joanna Opozda postawiła na męski look, ale ograła go w bardzo kobiecy sposób. Szerokie nogawki spodni doskonale wpisały się w najnowsze trendy, a krótka kamizelka dodała całości kobiecości. Nonszalancko założona marynarka podkreśliła modowy charakter stylizacji. Świetnym rozwiązaniem okazało się także założenie szpilek, co zdecydowanie dało efekt lekkości. Fryzura w stylu światowych gwiazd także doskonale tu pasowała. Look Joanny Opozdy to przykład na to, że w męskim wydaniu wciąż można wyglądać bardzo kobieco. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda Fot. Mateusz Jagielski/ EN

Przypomnijmy, że w lutym tego roku na świat przyszedł syn aktorki, Vincent. To owoc związku małżeńskiego z Antonim Królikowskim. Niestety tuż przed narodzinami syna para rozstała się, a aktor zdążył nawet zamieszkać u nowej partnerki. Opozda obecnie sama zajmuje się wychowywaniem syna. Z powodów finansowych zdecydowała się jednak na szybszy powrót do zawodowych obowiązków. Trzeba przyznać, że młoda mama zachwyca formą. 

Joanna Opozda kształtuje muzyczne zdolności syna. Vincent gra na tamburynieJoanna Opozda może być dumna z syna. Vincent przejawił muzyczny talent!

Więcej o: