Dzieci Chrisa Hemswortha. Córka to wykapany tata, a jeden z synów jest małym buntownikiem. Wygląda jak mały Thor

Chris Hemsworth jest nie tylko świetnym aktorem, ale wygląda również na to, że fantastycznie sprawdza się w roli ojca. Na jego instagramowym profilu nie brakuje uroczych rodzinnych fotografii.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Chris Hemsworth i jego żona Elsa Pataky nie mają problemu z pokazywaniem w mediach społecznościowych dzieci. Para chętnie publikuje w sieci zdjęcia pociech i za każdym razem, gdy na ich instagramowym profilach pojawiają się rodzinne fotografie, otrzymują mnóstwo komplementów od zachwyconych fanów. 

Stanisław Rozenek, Klara Lewandowska, Liam SzczęsnyKlara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Tak wyglądają dzieci Chrisa Hemswortha

Chris Hemsworth i Elsa Pataky poznali się w październiku 2010 roku, a trzy miesiące później byli już małżeństwem. Dwa lata po ślubie na świat przyszła ich córka India Rose. Patrząc na zdjęcia, które publikują w mediach społecznościowych jej rodzice, trudno nie odnieść wrażenia, że jest ona bardzo podobna do taty.

Córka Chrisa HemsworthaCórka Chrisa Hemswortha Instagram/@elsapatakyconfidential

Aktor i modelka wspólnie wychowują również urodzone w 2014 roku bliźniaki - Tristana i Sashę. Z okazji ich ósmych urodzin Hemsworth opublikował na Instagramie urocze zdjęcia chłopców, którzy pozują w przebraniach Thora. Do fotografii dodał zabawny wpis.

Wszystkiego najlepszego z okazji ósmych urodzin dla moich chłopców! Jeśli pytacie, czy wolno im nosić inne stroje superbohaterów poza Thorem, odpowiedź brzmi: Nie - napisał.
 

Pod postem natychmiast znalazło się mnóstwo pozytywnych słów skierowanych w ich stronę.

Urocze dzieciaki.
Mali superbohaterowie. Śliczne zdjęcie - napisali fani aktora. 

Wszystko jednak wskazuje na to, że na nic się zdają zakazy aktora. Jakiś czas temu jeden z synów zapytany o to, kim chce zostać, jak dorośnie, udzielił raczej niesatysfakcjonującej dla jego taty odpowiedzi. Młody Hemsworth zbuntował się i wybrał przedstawiciela konkurencyjnej wytwórni i przy okazji ikonę wydawnictwa, które od dekad rywalizuje z Marvelem.

Zadałem jednemu z synów odwieczne pytanie: Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz. "Tato, chcę być Supermanem". Na szczęście mam jeszcze dwójkę dzieci - czytamy na Instagramie Hemswortha.
 

Więcej zdjęć Chrisa Hemswortha i jego dzieci znajdziecie w galerii u góry strony.

Maja Hyży, Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży wypowiedziała się na temat ciąży Mai Hyży. Krótko i wymownie

Więcej o: