Martyna Gliwińska o poznaniu nowego partnera. "To była miłość od pierwszego wejrzenia". Jaki ma kontakt z Kazikiem?

Martynę Gliwińską opinia publiczna poznała jako partnerkę Jarosława Bieniuka. Para doczekała się syna Kazika, ale związek się rozpadł. Teraz influencerka pochwaliła się nowym partnerem. Zdradziła, jak się poznali i czym ją ujął.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Martyna Gliwińska to projektantka wnętrz i influencerka, o której głośno zrobiło się poprzez jej związek z Jarosławem Bieniukiem. Była pierwszą partnerką piłkarza po śmierci Anny Przybylskiej. Dlatego też para wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Para doczekała się syna, Kazika, ale związek nie przetrwał próby czasu. Teraz Martyna pochwaliła się nowym partnerem. W rozmowie z JastrząbPost zdradziła, że jej wybranek ma świetny kontakt z synem jej i Jarosława Bieniuka.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Martyna GliwińskaGliwińska chwali się zdjęciem z synem. Jest bardzo podobny do mamy

Martyna Gliwińska nowego partnera poznała w pracy. Mężczyzna trzyma się jednak z dala od mediów

Influencerka wyjawiła okoliczności poznania nowego partnera. Podkreśliła też, że nie jest on osobą medialną i na razie tak pozostanie. 

Mój nowy partner nie jest osobą medialną. Nie mamy zamiaru pokazywać się medialnie. Bardzo często pytają mnie moje obserwujące, dlaczego jego nie ma w tym świecie instagramowych. To jest jego decyzja, ja to szanuję. Tak to na razie pozostawiam. Poznaliśmy się w mojej pracy. Zaprosił mnie do zrobienia projektu i jakoś między nami zaiskrzyło. Można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia - zdradziła Martyna Gliwińska.
 

Okazuje się, że kluczem do serca Martyny Gliwińskiej jest opiekuńczość.

Jest zdecydowanie opiekuńczy. Przede wszystkim ma bardzo fajną relacją z moim dzieckiem. Jest ona zdecydowanie naturalna i tym mnie bardzo ujął. Pasujemy do siebie - dodała Martyna.

Pozostaje nam życzyć szczęścia.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska zaskoczyła fanów i udostępniła zdjęcie z partnerem

Więcej o: