Agnieszka Hyży szczerze opowiada o ciąży Mai Hyży. Krótko i wymownie

Maja Hyży niedługo powita na świecie czwarte dziecko. Obecna żona Grzegorza Hyży - Agnieszka Hyży, opowiedziała, o opiece nad dziećmi. Podzieliła się także cenną myślą na temat potomstwa.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego i zagranicznego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Agnieszka Hyży udzieliła wywiadu na temat obowiązków rodzinnych, które mogą się zmienić po narodzinach dziecka Mai Hyży. Okazuje się, że dziennikarka ma jasne zdanie na ten temat. Odniosła się także do rad, które mogłaby dać wokalistce, która jest byłą partnerką jej obecnego męża - Grzegorza Hyżego.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Agnieszką Hyży. "Nigdy w życiu nie byłam na diecie"

Agnieszka Hyży szczerze o zbliżającym się porodzie Mai Hyży. Uchyliła rąbka tajemnicy

Prezenterka telewizyjna udzieliła niedawno wywiadu reporterce Jastrząb Post na temat zbliżającego się porodu Mai Hyży. Agnieszka Hyży uważa, że opieka nad synami z poprzedniego związku jej męża - Grzegorza Hyży i byłej partnerki Mai Hyży, nie ulegnie zmianom. Wszystko będzie funkcjonować według dawnego i ustalonego planu. 

Myślę, że nie. Pewne rzeczy już są poukładane. Chłopcy bardzo dużo czasu spędzają z tatą, mają dwie rodziny, które sobie żyją każda swoim życie. Ja wychodzę z założenia, że dzieci, to jest największy i najwspanialszy kapitał, jaki możemy mieć, więc na pewno będą czerpać z tego rodzeństwa garściami - podkreśliła.

Następnie odpowiedziała na pytanie dziennikarki związane z ciążą Mai Hyży. Okazuje się, że Agnieszka Hyży nie ma żadnej rady, którą mogłaby się podzielić z wokalistką. Jak sama bardzo elegancko przyznała, piosenkarka doskonale wie, co powinna robić, bo ma już trójkę dzieci.

Myślę, że Maja najlepiej wie, jak sobie w tej roli poradzić, bo jest doświadczona.

Co myślicie o wypowiedzi Agnieszki Hyży? Zachowała się z klasą?

Więcej o:
Copyright © Agora SA