Małgorzata Socha pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem z dziećmi. Taki widok to rzadkość

Długi weekend był okazją dla Małgorzaty Sochy aby całą rodziną wybrać się nad Bałtyk. Aktorka pochwaliła się wspólnie spędzonym czasem na Instagramie. Pokazała również zdjęcia z dziećmi.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl. 

Wakacje już za pasem. Nic więc dziwnego, że celebryci także postanowili skorzystać ze sprzyjającej aury i wybrać się na plażę. W tym sezonie Zanzibar już nieco stracił na popularności wśród celebrytów, zyskuje za to Turcja. Ostatnio wybrała się tam Edyta Górniak z synem. Z kolei Edyta i Cezary Pazurowie postawili na wypad do malowniczych Włoch. Są też tacy, którzy wolny czas lubią spędzać nad polskim morzem. Na Bałtyk postawiła Małgorzata Socha i pochwaliła się na Instagramie jak spędza czas z dziećmi.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Małgorzata SochaSocha wrzuciła zdjęcie z dziećmi. Staś ma długie włosy. Fanka patrzy na ogród

Małgorzata Socha zachwyca się Bałtykiem i spędza czas z dziećmi na plaży

Małgorzata Socha od 14 lat jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Aktorka rzadko pokazuje dzieci w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Czas spędzony na plaży i wspólne budowanie babek z piasku były dobrą okazją do pamiątkowej fotografii. 

 

Pod postem Socha zamieściła żartobliwy wpis, w którym podkreśliła, że jej rodzina to wymarzona ekipa do wspólnych podróży.

Ktoś zamawiał deser? Piaskowy, ale za to jak ładnie podany! Z taką ekipą można podróżować - wyznała Małgorzata Socha.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha eksponuje nogi w mini. Tak ubrała się na randkę z mężem. Wow!

Niestety polskie morze do ciepłych nie należy, ale to nie przeszkodziło dzieciom aktorki, żeby chociaż trochę popluskać się w wodzie. Małgorzata Socha zdecydowała się także na piknik na plaży. 

Długi weekend. Obowiązkowo piknik na plaży, a potem taki piękny zachód słońca! Spójrzcie tylko na to niebo - rozpływała się aktorka. 
 

Lubicie spędzać czas nad polskim morzem, czy jednak bardziej interesują was zagraniczne wojaże?

'Przyjaciółki'"Przyjaciółki" na planie ostatniego sezonu. Anita Sokołowska z nową fryzurą

Więcej o: