Narzeczona uczestnika "X Factor" zmarła w dniu ślubu. "Najszczęśliwszy dzień zmienił się w koszmar"

Tom Mann, uczestnik programu "X Factor", podzielił się tragiczną informacją o śmierci narzeczonej. Danielle Hampson zmarła zaledwie kilka godzin przed zaplanowanym ślubem pary.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Tom Mann zyskał popularność w 2014 roku za sprawą udziału w brytyjskiej wersji programu "X Factor". Muzyk z grupą kilku innych uczestników stworzył zespół Stereo Kicks, który zakończył jednak działalność zaledwie po roku. W tym okresie Mann poznał tancerkę i ekspertkę od PR-u Danielle Hampson, z którą zaręczył się w 2019 roku. Ślub pary został zaplanowany na 18 czerwca tego roku, jednak ten wyjątkowy dzień zakończył się niewyobrażalną tragedią.

Zobacz wideo Kim jest córka Putina?

Krzysztof Pachucki, Zbigniew Pyda"Rolnik szuka żony". Nad programem wisi fatum? To piąta śmierć związana z show

Tom Mann żegna zmarłą narzeczoną

O śmierci Danielle Hampson jej narzeczony poinformował w instagramowym wpisie kilka dni po tragicznym wydarzeniu. Muzyk nie ukrywa, że jest kompletnie załamany sytuacją, z powodu której "wylał już morze łez".

Nie wierzę, że piszę te słowa, ale moja ukochana Dani - moja przyjaciółka, miłość mojego życia - zmarła w godzinach porannych w sobotę 18 czerwca. To, co miało być najszczęśliwszym dniem w naszym życiu, zmieniło się w nieodwracalny koszmar. Nie doszliśmy do ołtarza, nie powiedzieliśmy słów przysięgi, nie zatańczyliśmy pierwszego tańca, ale wiem, że wiesz, że byłaś moim całym światem i najlepszym, co mi się przytrafiło - napisał.

Tom Mann napisał również, że mimo tego, iż nie zdążyli się pobrać, zamierza nosić obrączkę jako wyraz miłości do ukochanej. Muzyk został samodzielnym ojcem syna pary, Bowiego, którego powitali na świecie w październiku ubiegłego roku. W pożegnalnym wpisie dodał, że zrobi wszystko, aby jak najlepiej zaopiekować się chłopcem.

Wiem, że muszę zebrać w sobie jak najwięcej siły dla naszego syna. Wiem, że nie będę tak dobrym rodzicem, jakim ty zdążyłaś się stać, ale obiecuje, że zrobię wszystko, aby wychować Bowiego tak, jak zawsze chciałaś. Obiecuję, że będzie wiedział, jak wspaniała była jego mama. Obiecuję, że będziesz ze mnie dumna - dodał Mann.
 

Była wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę. Nie ona jednaByła wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę

Tom Mann nie podał przyczyny śmierci ukochanej, jednak kilka zagranicznych źródeł przekazało, że Danielle Hampson zginęła w wypadku samochodowym. Informacja ta nie została jednak oficjalne potwierdzona.

Danielle Hampson miała 34 lata. Była zawodową tancerką, występowała m.in. w teledyskach Harry'ego Stylesa, wyjeżdżała także w trasy z zespołami Spice Girls czy Little Mix. Oprócz tego pracowała jako ekspertka od PR-u w firmie Knowles Communications. Ona i Tom Mann byli parą od 2015 roku.

Więcej o: