Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan prawie się rozstali. Aktorka opowiedziała o kryzysie i zaręczynach [PLOTEK EXCLUSIVE]

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z reporterem Plotka, Cezarym Wiśniewskim, podzieliła się cenną radą na problemy w związku. To, co powiedziała, daje do myślenia.

Więcej o artykułach na temat kryzysów w związkach gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła wywiadu dziennikarzowi Plotka. Opowiedziała mu o kryzysie we własnym związku. Wie, jak z niego wyjść. Podkreśliła, co trzeba zrobić, żeby udało się zakończyć problemy w relacji miłosnej. Wróciła pamięcią do początków relacji z Rafałem Szatanem.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła przepis na kryzys w związku. Niby banał, ale wielu może polec

Aktorka przyznała jakiś czas temu, że w jej małżeństwie z Rafałem Szatanem zdarzały się kryzysy. Powiedziała wprost, że dwie osoby w związku muszą chcieć coś zmienić, by pokonać przeciwności losu.

Najważniejszym jest, by chcieć. Jeżeli ktoś chce coś naprawić, to się stara i naprawi. Dwie strony muszą chcieć. Jeżeli ktoś nie chce, to nie ma to sensu. My po prostu chcieliśmy o siebie walczyć. Wiedzieliśmy, że chcemy ze sobą być. Wiedzieliśmy, że bardzo się kochamy i pomimo różnych przeciwności losu, które nas spotkały, pokonaliśmy je i jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Następnie dziennikarz przeprowadził ją przez gąszcz pytań miłosnych. Jedno z nich dotyczyło początków związku Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Aktorka zdradziła mu historię miłosną.

Poznaliśmy się w teatrze na próbie do musicalu "Hair". (...) Nie wzięłam udziału w tym projekcie w końcu, ale dwa miesiące później Rafał napisał do mnie na Facebooku. Spotkaliśmy się na basenie. (...) Było bardzo swobodnie. To chyba było ważne wtedy, bo nikt nie miał oczekiwań i żadnego napięcia - podkreśliła aktorka.

Więcej na temat miłosnych perypetii Barbary Kurdej-Szatan dowiesz się z naszego wideo na górze strony. Aktorka wspomniała zaręczyny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.