Opalona Paulina Biernat wraca po przerwie na salony. Nieco utonęła w tym garniturze

Po zakończeniu dwunastej edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" Paulina Biernat przez dłuższy czas nie pojawiała się na oficjalnych wydarzeniach. Tancerka postanowiła przypomnieć o sobie fotoreporterom i po przerwie stawiła się na oficjalnej premierze książki Anny Klimczewskiej.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

O Paulinie Biernat zrobiło się głośno w 2010 roku, gdy pojawiła się na parkiecie, emitowanego jeszcze wówczas w TVN, tanecznego show. Jej pierwszym partnerem w programie był Artur Barciś, jednak po siódmym odcinku porzucili marzenia o Kryształowej Kuli z powodu kontuzji aktora, który zrezygnował z dalszego udziału. Biernat powracała do programu jeszcze pięciokrotnie i chociaż nigdy nie udało jej się zająć wysokiego miejsca, z dwoma towarzyszącymi jej partnerami nawiązała trwające do dziś przyjaźnie.

Zobacz wideo Górniak o pracy z Michałem Szpakiem

Paulina Biernat po przerwie wróciła na ściankę

W 2011 roku tancerka szkoliła w programie Michała Szpaka, z którym w "Tańcu z gwiazdami" zajęła finalnie piąte miejsce. Z wokalistą utrzymuje kontakt do teraz, a ich częste spotkania i zażyła relacja stały się przyczyną plotek, że może łączyć ich coś więcej. W ubiegłym roku Paulina Biernat stanowczo ucięła spekulacje, podkreślając w rozmowie z Jastrząb Post, że Michał Szpak jest dla niej jak brat.

Tancerka przez cały czas przyjaźni się także z Qczajem, który był jej partnerem w dziewiątej edycji programu w Polsacie. Z trenerem połączyły ją również relacje zawodowe. W ostatnim czasie Biernat zainteresowała się psychologią i coachingiem, a jej prelekcje odbywają się także na qczajkampach. W styczniu tego roku informowała na Instagramie, że brała w nich udział już ośmiokrotnie.

Jako tancerka w programie Polsatu ostatni raz wystąpiła w emitowanej jesienią 2021 roku dwunastej edycji show. Wraz z Wojciechem Węcławowiczem odpadli, niestety, już w drugim odcinku. Od tego czasu Biernat skupia się przede wszystkim na organizacji warsztatów, jednak postanowiła przypomnieć o sobie podczas premiery drugiej książki Anny Klimczewskiej "Szkoda czasu na niemiłość". Tancerka wybrała na tę okazję bezpieczną, ale bardzo modną stylizację - oversize'ową, białą marynarkę połączoną z rozszerzanymi spodniami z wysokim stanem. Dobrała do tego błyszczący top, a całość dopełniła klasyczną czarną kopertówką.

Paulina BiernatPaulina Biernat Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.