Antonina Turnau w pierwszym wywiadzie o związku z Markiem Kondratem. Chciała, by mąż był podobny do jej ojca

Trudno znaleźć w polskim show-biznesie drugi wzbudzający aż tak duże zainteresowanie, a jednocześnie tak skrzętnie ukrywany przed mediami związek. Antonina Turnau po latach małżeństwa z Markiem Kondratem zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o ich relacji.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Nie jest tajemnicą, że związki, w których partnerów dzieli duża różnica wieku, wywołują emocje. Ludzie niezwykle chętnie komentują, wyrażają oburzenie, a co bardziej "życzliwi" wróżą szybkie zakończenie takich relacji czy doszukują się w nich drugiego dna. Nie inaczej było w przypadku Marka Kondrata, który od żony jest starszy o niemal 40 lat.

Małżonkowie przez długi czas lat żyli z dala od mediów, w których próżno szukać obszernych relacji z ich prywatnego życia. Szczególnie Antonina Turnau, która tak naprawdę od zawsze unikała bycia na świeczniku, nie opowiadała o uczuciu do aktora. Zmieniło się to dopiero siedem lat po ślubie - żona Marka Kondrata zgodziła się udzielić wywiadu "Fashion Magazine".

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o relacji z Radkiem Majdanem

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Antonina Turnau odpowiada, czy Marek Kondrat przypomina jej ojca

Autorem wywiadu, który ukaże się na łamach magazynu, jest Mateusz Szymkowiak. Na Instagramie dziennikarz udostępnił fragment rozmowy, w którym nawiązał do wypowiedzi Antoniny Turnau sprzed wielu lat. Córka Grzegorza Turnaua wyjawiła wówczas, że w przyszłości będzie szukać mężczyzny podobnego do jej ojca. Czy Marek Kondrat spełnia te wymagania?

Pod wieloma względami tata i Marek są kompletnie inni. Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą. Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry - fundamentalnie są zatem bardzo podobni - odpowiedziała.

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

O historii związku tej pary wiadomo bardzo niewiele. Nie jest jasne, kiedy dokładnie się poznali, ani kiedy zaczęli się spotykać, jednak, jak informuje kultura.onet.pl, aktor miał zwrócić uwagę na przyszłą żonę podczas Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Pobrali się w 2015 roku w Krakowie, a szczegóły ceremonii ukryto przed mediami. Kondrat, który już w 2007 roku ogłosił zakończenie kariery aktorskiej, obecnie zajmuje się produkcją win, a po ślubie razem z rodziną podjął decyzję o przeprowadzce do Francji. W 2018 roku na świat przyszła córka pary, Helena, a po narodzinach dziewczynki zakochani ponownie zmienili miejsce zamieszkania. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" w 2020 roku aktor ujawnił, że rezydują obecnie w Hiszpanii.

Więcej o: