Bogusław Linda debiutuje na Instagramie zdjęciem z żoną. Tuli ją. Taki widok to rzadkość

Bogusław Linda i Lidia Popiel poznali się na planie filmu "Kroll" (1991 r.), a od 22 lat są małżeństwem. Rzadko pojawiają się razem na ściankach, niechętnie udzielają wywiadów. Teraz aktor wrzucił ich wspólne zdjęcie na Instagram. Romantyczne, bo w objęciach.

Więcej o związkach gwiazd przeczytasz w tekstach na Gazeta.pl

Bogusław Linda zadebiutował zdjęciem z Lidią Popiel na Instagramie. Choć pierwszy post na jego koncie pojawił się we wrześniu ubiegłego roku, a w sumie wrzucił ich zaledwie kilka, tym razem zdecydował się uwiecznić moment kolacji z żoną. W nadarzyńskiej restauracji (woj. mazowieckie) delektowali się smakołykami, a całość zapijali białym winem. Potem przyszedł czas na deser i kolorowego szota. 

Zobacz wideo Żona Janusza Chabiora nie przyjęła nazwiska męża. Zdradziła nam, dlaczego

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

Bogusław Linda obejmuje żonę na zdjęciu. "To jest miłość" 

Bogusław Linda i Lidia Popiel sporadycznie pojawiają się na ściankach i rzadko udzielają wywiadów. Choć przed laty mało kto wróżył, że będą za sobą, bo aktor słynął z zamiłowania do kobiet, ich wypowiedzi na temat relacji świadczą, że obecnie nie wyobrażają sobie życie bez siebie. On mówił o niej: 

Jak spotkałem Lidkę, kobietę mojego życia, to odtąd ona już była najważniejsza - wyznał w 2015 roku w książce Magdy Umer "Zły chłopiec".

Ona z kolei ceni w nim to, że w towarzystwie lubi się popisać, czarować, a w domu "nie ma odgrywania ról":

Uwielbiam, kiedy kobiety interesują się moim facetem. (...) Bogusław Linda prywatnie i Bogusław Linda w kinie to wprawdzie nie są dwie różne osoby, ale w domu nie ma odgrywania ról - wyznała Popiel w rozmowie z Onetem.

Widać, że ich związek jest pełen przestrzeni, bo każde rozumie swoje potrzeby. Lubią jednak spędzać ze sobą czas i doceniają takie chwile, o czym świadczy najnowsze zdjęcie Lindy na Instagramie.

 

Na eleganckie ujęcie zakochanych zareagowali fani:

I to jest prawdziwa miłość.
Pięknie państwo wyglądacie.
Cudowne państwo wyglądają, pani Lidia jak zawsze piękna - pisali im.

W zupełności się zgadzamy. 

Zobacz też: Bogusław Linda lubi sprawiać Lidii Popiel nietypowe prezenty. "Są nadzwyczajne"

Więcej o: