Cristiano Ronaldo na zdjęciu z rodziną. "Czy to papierosy?!". Fani już wiedzą, do kogo należą

Cristiano Ronaldo z ukochaną Georginą Rodriguez i dziećmi spędzają czas na rodzinnych wakacjach. Piłkarz podzielił się na Instagramie niewinnym, wydawałoby się, zdjęciem, jednak czujni internauci błyskawicznie wypatrzyli w kadrze mocno zastawiający szczegół.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Zawodnik Manchesteru United, który po długiej przerwie powrócił w ubiegłym roku do brytyjskiego klubu, pod koniec maja zakończył sezon piłkarski 2021/2022. Cristiano Ronaldo udał się w związku z tym na zasłużony odpoczynek. Piłkarz nie zdradził, dokąd dokładnie wybrał się z całą rodziną, jednak pewnym jest, że na miejsce dotarli prywatnym samolotem, z czego relację na Instagramie zdawała Georgina Rodriguez. W podróży zakochanym towarzyszyła ich piątka dzieci, w tym najmłodsza córka, urodzona 18 kwietnia Bella Esmeralda. Kapitan reprezentacji Portugalii, chętnie dzielący się na Instagramie prywatnym życiem, dodał zdjęcie z wakacji, na którym cała jego rodzina zebrała się przy wspólnym posiłku. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że internauci zauważyli na stole... papierosy.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez obcina włosy Cristiano Ronaldo

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Cristiano Ronaldo pali? Internauci zrobili dochodzenie

Cristiano Ronaldo, który mimo że karierę sportową rozpoczął już wiele lat temu, cały czas uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Zasługą tego jest z pewnością nie tylko ogromny talent, ale też znakomita forma zawodnika, który słynie z dbania o zdrowie. Dlatego gdy internauci zauważyli na zdjęciu obok piłkarza opakowanie przypominające paczkę papierosów, w komentarzach pod postem rozpętała się burza.

 

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Sam Ronaldo nie odniósł się do licznych pytań, czy rzeczywiście w trakcie wakacji pozwala sobie na ten mało chwalebny nałóg. Wątpliwości fanów rozwikłał jednak jeden z internautów, zauważając, że palaczem jest brat piłkarza, który najprawdopodobniej stanął za obiektywem kamery.

Jak podaje SPYN, zawodnik Manchersteru United, nie tylko przez całe życie unikał papierosów, ale też stroni od alkoholu. Przyczyną, dla której Cristiano Ronaldo nie pije, nie jest jednak wyłącznie chęć pozostania w dobrej kondycji. Ojciec piłkarza, José Dinis Aveiro, zmagał się z uzależnieniem i zmarł w 2005 roku.

Więcej o: