Po związku z Mroczkiem usunęła się w cień. Teraz Aneta Piotrowska wróciła do telewizji. Ale piękność!

Aneta Piotrowska wraz z Rafałem Mroczkiem wygrała trzecią edycję "Tańca z Gwiazdami" w TVN-ie. Później wystąpiła jeszcze w dwóch edycjach programu, by w końcu zrezygnować z kariery w show-biznesie. Teraz opowiedziała, jak obecnie wygląda jej życie.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Trzecia edycja "Tańca z Gwiazdami" należała do Rafała Mroczka i Anety Piotrowskiej. Aktor w dużej mierze dzięki genialnej partnerce zdobył Kryształową Kulę. Okazało się też, że parę połączył nie tylko taniec, ale również uczucie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Teraz Aneta Piotrowska wraca.

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

Życie Anety Piotrowskiej po "Tańcu z Gwiazdami" wywróciło się do góry nogami

Kilka miesięcy po zdobyciu Kryształowej Kuli Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska triumfowali w "Finale finałów Tańca z Gwiazdami". Media nie dawały parze wówczas spokoju, jednak związek nie trwał zbyt długo. Zakończył się raptem kilka miesięcy później. Piotrowska wystąpiła jeszcze w dwóch edycjach tanecznego show oraz wzięła udział w sesji zdjęciowej do polskiego wydania magazynu "Playboy". Potem jednak usunęła się w cień. W czwartek Piotrowska była gościem "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała, czym zajmowała się po odejściu z polskiego show-biznesu.

Ja dalej byłam w tym światku tanecznym, bo po 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" dostałam propozycję z BBC, więc wyprowadziłam się do Londynu i tańczyłam w Strictly Come Dancing.
 

Tancerka wyznała również, że jest mamą.

W międzyczasie pojawiła się propozycja wzięcia udziału w musicalu. Wystawiany był w Kanadzie, były dwa show rocznie. Wróciłam ze Stanów do domu rodzinnego na Kaszuby i później okazało się, że jestem w ciąży. To kompletnie przewróciło moje zawodowe plany, ale stała się cudowna rzecz.

Celebrytka obecnie prowadzi klub fitness w Trójmieście.

Po urodzeniu Mai, zadałam sobie pytanie, za czym tęsknię. Ten projekt powstał na bazie moich emocji i tego, za czym tęsknię, czyli za sceną. Wiedziałam, że to musi być studio. Co jest na scenie? Światła. Wzięłam światło jako pierwszy faktor. Później ciepło, bo w USA chodziłam na hot jogę i uważałam, że to jest coś niesamowitego. Muzyka, bo towarzyszy na scenie i aktywność fizyczna.

Aneta Piotrowska cały zachwyca urodą, co możecie zobaczyć w naszej galerii powyżej.

Więcej o: