Katarzyna Cichopek robi zakupy z dziećmi w centrum handlowym. Kreacja cudna, ale to zachowanie syna chwyta za serce

Kiedy wyszło na jaw, że związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszedł do historii, para od tamtej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że razem z byłym partnerem robią wszystko, by chronić pociechy. Gwiazda wybrała się z dziećmi na zakupy. Widać, że mają bliską relację.

Więcej ciekawych artykułów na temat gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu tego roku poinformowali, że rozstają się po kilkunastu latach. Para doczekała się dwójki dzieci, syna Adama i córki Heleny. Katarzyna nie pokazuje twarzy pociech w mediach. Wyjawiła, że z tancerzem podzielili się opieką i dbają, by rozwód nie odbił się na dzieciach. Zapracowana aktorka znalazła czas, by wybrać się z pociechami na zakupy. Towarzyszyli im fotoreporterzy. Gwiazda nie odstępowała dzieci na krok.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Od kiczowatej tancerki do eleganckiej prowadzącej "PnŚ". Katarzyna Cichopek przeszła modową drogę przez ciernie [STARE ZDJĘCIA]

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek z dziećmi robi zakupy w galerii. Postawa syna chwyta za serce 

Katarzyna Cichopek łączy macierzyństwo z pracą. Gwiazda w ostatnim czasie ma sporo na głowie. Występuje w "M jak miłość", prowadzi "Pytanie na Śniadanie", a przy tym znajduje czas na prowadzenie własnego biznesu z biżuterią i nie zapomina o dzieciach. Aktorka wybrała się z pociechami do centrum handlowego w Warszawie, a tam całą trójką zostali zauważeni przez fotoreporterów. 

Cichopek tego dnia postawiła na długą sukienkę w wakacyjnym klimacie. Błękitna kreacja  z bufiastymi rękawami idealnie ułożyła się na szczupłej sylwetce Katarzyny. Do zestawu aktorka dobrała białą torebkę na pasku. Gwiazda po zakupach zabrała dzieci do restauracji. 

Katarzyna Cichopek z dziećmi robi zakupy w galerii. Postawa syna chwyta za serceKatarzyna Cichopek z dziećmi robi zakupy w galerii. Postawa syna chwyta za serce Fot. Plotek Exclusive

Przez cały czas Katarzyna trzymała Helenę za rękę. W pewnym momencie syn aktorki otoczył znaną mamę ramieniem. Widać, że bardzo się wspierają i mogą na siebie liczyć. 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.