Takiej Cleo nie znacie! "Jak rodzice wychodzili...". Ważną rolę odgrywał kot [PLOTEK EXCLUSIVE]

Cleo pojawiła się na uroczystej premierze platformy Disney+ w Polsce. Na ściance chętnie pozowała do zdjęć, a chwilę później udzielała wywiadów. W rozmowie z reporterem Plotka opowiedziała nieco o swoim dzieciństwie.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Cleo od kilku lat zasiada w jury "The Voice Kids", ponieważ uwielbia dzieci i lubi z nimi pracować. Nic więc dziwnego, że została zaproszona na event z okazji premiery platformy Disney+ w Polsce. Choć dziś jest dojrzałą i odpowiedzialną kobietą, w przeszłości zdarzało jej się rozrabiać. Winę zrzucała na... kota.

Zobacz wideo Jakim dzieckiem była Cleo? Razem z bratem winę zwalali na... KOTA!

Cleo o dzieciństwie: Byłam trochę urwisem

Cleo to chyba jedna z najbardziej uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do życia gwiazd w Polsce. Stara się nie krytykować innych, nie wdaje się w pyskówki z fanami na Instagramie i chętnie udziela wywiadów. 13 czerwca opowiedziała przed kamerą Plotka, jakim była dzieckiem.

Byłam grzecznym dzieckiem, chociaż czasem, jak rodzice wychodzili, to z bratem robiliśmy dużo dziwnych rzeczy, na przykład graliśmy w siatkówkę w 54 metrach kwadratowych. Później zwalaliśmy wszystko na kota, jak rozbiło się lustro, więc byłam trochę urwisem, ale raczej spokojnym dzieckiem, które lubiło się artystycznie wyżywać na płótnach chociażby.

Piosenkarka przyznała także, że w związku z tym, że mieszkała blisko szkoły, wykorzystywała z bratem każdą minutę, by przed telewizorem obejrzeć kreskówki.

Uwielbiałam kreskówki i na tym się wychowałam. W ogóle uwielbiałam cały ten świat. Budowałam na nim całą wyobraźnię. Myślę, że była to pewnego rodzaju podbudowa pod moje wszystkie te stroje sceniczne i tak dalej, bo uwielbiam kolorowe scenariusze.

Jeśli jesteście ciekawi, jaką kreskówkę Cleo lubi najbardziej, koniecznie obejrzyjcie powyższy materiał wideo. Jakim bohaterem z bajki chciałaby być?

Więcej o: