Fanka pyta Żudziewicz, ile przytyła w ciąży. Odpowiedziała: Moją radą jest niemyślenie o swojej wadze

Hanna Żudziewicz oczekuje narodzin pierwszego dziecka. W tym czasie tancerka jest też aktywna w mediach społecznościowych. Obserwatorka zapytała ją o temat kontrolowania wagi w czasie ciąży. Postanowiła udzielić pewnej rady dla przyszłych mam.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Hanna Żudziewicz popularność zdobyła dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Prywatnie jest związana z Jackiem Jeshke, także tancerzem, który także wielokrotnie brał udział w show Polsatu. Zakochani trzy miesiące temu ogłosili, że zamierzają się pobrać. Później wyjawili także, że spodziewają się dziecka. Tancerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 65 tysięcy obserwatorów. Postanowiła zorganizować ostatnio serię pytań i odpowiedzi. Okazało się, że fanki celebrytki są też zaciekawione jej zbliżającym się wielkimi krokami macierzyństwem.

Zobacz wideo Partner Magdy Beredy jest o nią zazdrosny? Poszło o "Taniec z Gwiazdami"? [PLOTKERSI]

Fanka zapytała Hannę Żudziewicz o rady dla przyszłych mam. Tancerka: "Chorobliwe pilnowanie wagi to bardzo zły pomysł"

Jedna z fanek na Instagramie zapytała tancerkę o to, ile już przytyła w trakcie ciąży i czy ma jakieś rady dla początkujących mam. Pytanie sprowokowało Hannę Żudziewicz do odpowiedzi. 

Moją radą jest niemyślenie o swojej wadze. Najważniejsze jest zdrowie dziecka. Wiadomo, że nie można przesadzić, bo zbyt duży przyrost wagi jest niezdrowy dla mamy i dziecka, ale też chorobliwe pilnowanie wagi w ciąży to bardzo zły pomysł. Podobno po ciąży kilogramy naprawdę szybko schodzą - stwierdziła Hanna Żudziewicz.
 

Trzeba przyznać, że odpowiedź tancerki jest bardzo racjonalna i dobrze byłoby, żeby przyszłe mamy dały sobie więcej swobody i wyrozumiałości w tym wyjątkowym czasie oczekiwania na potomstwo. Myślicie, że obserwatorki Hanny Żudziewicz wezmą sobie jej rady do serca? My trzymamy kciuki za mistrzów tańca, którzy już wkrótce powitają na świecie pierwsze dziecko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.