Serialowa Halinka Kiepska znów narzeka na kiepskie finanse: Mało jadam. Musiała wziąć kredyt

W najnowszym wywiadzie Marzena Kipiel-Sztuka opowiedziała o trudnej sytuacji finansowej. Serialowa Halinka ze "Świata według Kiepskich" wyznała, że mało śpi i niewiele jada. Sytuacji aktorki nie ułatwia fakt, że Polsat ostatnio ogłosił zawieszenie produkcji.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o zawieszeniu produkcji "Świat według Kiepskich". Ta wiadomość okazała się szczególnie bolesna dla aktorów od lat związanych z serialem. Wśród nich jest Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka często narzekała już na kiepską sytuację finansową. Wygląda na to, że teraz będzie jeszcze ciężej. 

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

'Świat wedug Kiepskich'To koniec "Świata według Kiepskich"! Nina Terentiew komentuje

Marzena Kipiel-Sztuka jest załamana swoją sytuacją: Źle sypiam, jestem zmęczona

W wywiadzie dla "Twojego Imperium" serialowa Halinka Kiepska wyznała, że dawno już skończyły jej się oszczędności i była zmuszona zaciągnąć kredyt.

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - powiedziała załamana Marzena Kipiel-Sztuka.

Aktorka nie ukrywa swojej bezsilności wobec sytuacji, w której się znalazła. 

Od wielu miesięcy nie mam pracy i stałego dochodu. Źle sypiam, jestem zmęczona i mało jadam. Niekiedy czuję się bezsilna i przytłoczona, choć są dni, że mój depresyjny nastrój znika. Wtedy mam wrażenie, że wszystko, co najlepsze, jeszcze przede mną - dodała ze smutkiem.

Wierzymy, że los jeszcze uśmiechnie się do aktorki, która przez lata sama dostarczała nam wielu powodów do radości dzięki swojej komediowej kreacji. 

Marzena Kipiel - SztukaMarzena Kipiel-Sztuka chce się zakochać. Opisała swój ideał

Więcej o: