Amber Heard w pierwszym wywiadzie po wyroku. Odniosła się zachowania Deppa. "To fantastyczny aktor"

Amber Heard udzieliła pierwszego głośnego wywiadu ws. "procesu dekady". Okazuje się, że była partnerka Johnny'ego Deppa nie ma pretensji do werdyktu ławy przysięgłych.

Więcej aktualnych informacji na temat Amber Heard i Johnny'ego Deppa znajdziesz na stronie portalu Gazeta.pl

Amber Heard postanowiła w rozmowie dla stacji NBC opowiedzieć o tym, co myśli o reakcji na wyrok w mediach społecznościowych. Odniosła się także do werdyktu ławy przysięgłych. Padły mocne słowa.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o Amber Heard i Johnnym Deppie. "Ten wyrok był pewnym sensie do przewidzenia"

Amber Heard nie zostawiła suchej nitki na mediach społecznościowych. Jej reakcja mówi wiele 

Aktorka wypowiedziała się w rozmowie z Savannah Guthrie na antenie NBC. Przyznała, że nie ma pretensji do decyzji sądu.

Jak mogli dokonać osądu, jak mogli nie dojść do takiego wniosku. Siedzieli w tych fotelach i wysłuchali ponad trzech tygodni nieustannych, bezlitosnych zeznań opłacanych pracowników i pod koniec procesu, randomów - jak mówię.

Następnie odniosła się do słów Savannah Guthrie, która zapytała aktorkę, czy jej zdaniem ławnicy podjęli stosowną decyzję w sprawie "procesu dekady". Stwierdziła, że nie ma im nic do zarzucenia i wie, dlaczego został podjęty taki, a nie inny wyrok. 

Nie obwiniam ich, właściwie to rozumiem. To ukochana postać i ludzie czują, że ją znają. To fantastyczny aktor - podkreśliła Amber Heard.

Później jednak wbiła szpilę mediom społecznościowym, które jej zdaniem zareagowały nieodpowiednio na całą sytuację.

Nie przejmuję się tym, co ktoś o mnie myśli, albo co sądzi o tym, co wydarzyło się w moim domu, w moim małżeństwie, za zamkniętymi drzwiami. Nie zakładam, że przeciętna osoba powinna wiedzieć takie rzeczy. Nie biorę więc tego do siebie.

Następnie aktorka stwierdziła, że sprawa w mediach społecznościowych została ukazana w sposób niesprawiedliwy i godzący w jej dobre imię. Nie spodobało jej się to, że wszystkie portale społecznościowe pokazały ją w bardzo złym świetle. 

Zgadzacie się ze zdaniem Amber Heard

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.