Jakub Tolak z "Klanu" został ojcem: Czas się przywitać. Wyjawił płeć i imię dziecka. Oryginalne!

Jakub Tolak zyskał rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Klan", gdzie wcielał się w Daniela. Aktor po kilku latach zrezygnował z aktorstwa. W zeszłym roku wziął ślub, a teraz pochwalił się radosną nowiną. Powitał na świecie córkę, którą przedstawił fanom.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na Gazeta.pl. 

Jakub Tolak z początku karierę wiązał z aktorstwem, jednak po kilku latach w branży postanowił całkowicie zmienić swoje życie. W czerwcu ubiegłego roku wziął nietypowy ślub z Zosią Samsel. Zakochani pobrali się w trasie, podczas podróży vanem, w którym zresztą mieszkali. Krótko po tym para poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Tolak właśnie ujawnił, że ich córka jest już na świecie. Przy okazji zdradził, na jakie imię się zdecydowali. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni grali w "Klanie" od początku. Serialowa Ula wydaje książki naukowe, a Bożenka ratuje ludzi

Zobacz wideo Dlaczego kobiety decydują się na fotoreportaż z narodzin? Fotografka mówi, co słyszy od mam

Jakub Tolak z "Klanu" powitał na świecie pierwsze dziecko. Zdradził płeć i imię 

Jakub Tolak z radością poinformował fanów o narodzinach córki. Aktor opublikował urocze zdjęcie na Instagramie, na którym widać jego pociechę. W opisie w zabawny sposób zdradził, że córka przyszła na świat w ubiegłym tygodniu. 

Czas się przywitać. W jej imieniu i z jej imieniem. W miniony weekend wzięliśmy udział w filmie science fiction pt. "Poród". Role pierwszoplanowe. Ciągle zadajemy sobie pytanie - "jak przetrwała ludzkość?!" - wiedząc już jak odbywa się to, co najważniejsze. Dużo szacunku dla wszystkich, którzy się do tego przyczyniają - zaczął świeżo upieczony tata.
 

Para dała dziewczynce na imię Antonia. Ich córka urodziła się dziesiątego czerwca. Aktor podziękował za liczne komentarze od fanów i szczerze przyznał, że w dalszym ciągu przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. 

No nic, od piątku (10.06.2022 r., od godziny 20:01) jest z nami Tosia, dla obcych Antonina. Cała i zdrowa. Mamy nadzieję, że niebawem również szczerze szczęśliwa, że może poznawać się ze światem bliżej. Na ten moment to my, przepełnieni różnej maści emocjami, poznajemy się z nową rzeczywistością. Dziękujemy wam za ogrom wiadomości, pytań i życzeń powodzenia całej akcji. Z taką ilością dobrych fluidów nie mogło się nie udać. Ściskamy, już w komplecie. I wysyłamy głośne "Hej!" od Tosi (w języku, który tylko ona rozumie) na przywitanie - czytamy.

Karolina Pisarek i Roger SallaKarolina Pisarek wybrała obrączkę wysadzaną diamentami. Wiemy, ile kosztowała

W sekcji komentarzy świeżo upieczeni rodzice zostali zasypani gratulacjami i życzeniami zdrowia. My również serdecznie gratulujemy! 

Więcej o: