Edyta Pazura świętuje 60. urodziny Cezarego Pazury: To najlepszy człowiek na świecie

Edyta Pazura i Cezary Pazura tworzą zgraną parę już od 15 lat. Z początku nikt nie dawał im szans na stworzenie trwałego związku, oni jednak nie zamierzali przejmować się nieżyczliwymi komentarzami. Żona aktora opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, które opatrzyła wzruszającymi słowami. Tak świętowała 60. urodziny Cezarego.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Edyta Pazura i Cezary Pazura wspólnie wychowują trójkę dzieci. Historia ich miłości przypomina scenariusz filmu romantycznego. Aktor nie ukrywał, że żona od razu wpadła mu w oko. Między nimi jest 26 lat różnicy, jednak oni sami wielokrotnie podkreślali, że wiek nie ma dla nich żadnego znaczenia. Edyta z okazji 60. urodzin męża opublikowała romantyczne zdjęcie na Instagramie. Takie życzenia z pewnością wzruszyły Cezarego. Zobaczcie sami. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Świat nie mógł uwierzyć, że to się uda. A jednak! Pamiętacie początki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? A Pazurów?

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura świętuje 60. urodziny męża wyjątkową fotografią: Najlepszy człowiek na świecie

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie, na którym pozuje razem z mężem. Z fotografii aż bije miłość i szczęście. W opisie gwiazda zamieściła wyjątkowe życzenia urodzinowe, z okazji 60. Cezarego Pazury. Po jej słowach widać, że łączy ich naprawdę głębokie uczucie, a małżeństwo zawsze może na siebie liczyć: 

Mój Ziomuś ma dzisiaj urodziny. To najlepszy człowiek na świecie, bez blichtru, udawania, dopasowywania się. Zawsze idzie swoją drogą, a na swój sukces zapracował ciężką pracą i talentem. Jak powiedział o tobie Maciej Ślesicki: "Ma talent braci Marx, mimikę Jima Carreya i rozum Charliego Chaplina". Mój najlepszy przyjaciel - napisała gwiazda.
 

Pod zdjęciem posypały się życzenia urodzinowe od znajomych z branży i fanów. 

Zdrowia i miłości. Czyli dalej tego, co jest - napisała Anita Werner. 
Czego tu życzyć przy takiej żonie? Oby zawsze była obok. Najlepszego panie Czarku.
Jak ja uwielbiam na was patrzeć! Samych cudowności I wspaniałości - czytamy.

Edyta i Łukasz GolcowieEdyta Golec myli męża z jego bratem. Po 20 latach małżeństwa!

My również przyłączamy się do życzeń. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: