Dorosłe już dzieci Michaela Jacksona uczciły pamięć ojca podczas Tony Awards. Tak dzisiaj wyglądają

Dzieci Michaela Jacksona pojawiły się na gali Tony Awards. Prince i Paris zapowiedzieli jeden z występów, a od ich kreacji nie sposób było odwrócić wzroku.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W niedzielę,12 czerwca w Nowym Jorku miała miejsce gala Tony Awards, podczas której nagradzani byli twórcy teatralni. Na uroczystości pojawili się dzieci Michaela Jacksona. Paris i Prince tego wieczora przedstawili twórców musicalu "MJ", który opowiada o niezapomnianej trasie koncertowej ich ojca - "Dangerous".

Zobacz wideo Echa dokumentu o Jacksonie. Radio BBC nie gra jego muzyki

Dzieci Michaela Jacksona zachwyciły stylizacjami na gali Tony Awards

Podczas gali dzieci legendarnego piosenkarza wyszły na scenę, by zapowiedzieć muzyczny występ, który pochodzi ze wspomnianego musicalu. 25-letni Prince wygłosił krótkie, ale bardzo przejmujące przemówienie.

Wiele osób wydaje się sądzić, że nasz tata zmienił muzykę popularną na zawsze. Kim my jesteśmy, żeby się z tym nie zgodzić? Ludzie mogą jednak nie wiedzieć, że kochał musicale w filmie i na scenie. Dlatego jesteśmy tak niesamowicie zaszczyceni, że możemy przedstawić pierwszego tego wieczoru nominowanego do najlepszego musicalu, który wykorzystując wiele kultowych hitów taty, a także opisuje dokładność i geniusz jego procesu twórczego.

Paris Jackson i Prince JacksonParis Jackson i Prince Jackson Charles Sykes / Charles Sykes/Invision/AP

24-letnia Paris na scenie prezentowała się w długiej, eleganckiej sukni w kolorze pudrowego różu. Kreacja charakteryzowała się asymetrycznym dekoltem i zdobieniami w kształcie srebrnych łańcuchów. Córka Michaela miała rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Natomiast Prince postawił na klasyczny czarny garnitur z koszulą i krawatem w tym samym kolorze. Oboje wyglądali znakomicie. W naszej galerii znajdziecie więcej ich zdjęć z gali w Nowym Jorku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.