Anna Głogowska wymownie komentuje plotki o związku z Mikołajem Roznerskim. Nawiązała też do Gąsowskiego

Anna Głogowska w najnowszym wywiadzie komentowała plotki o romansie z Mikołajem Roznerskim. Aktorka powiedziała też, jak wyglądają jej relacje z Piotrem Gąsowskim.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Odkąd Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską, zaczęły krążyć plotki, według których aktora łączy coś poważnego z Anną Głogowską. Sami zainteresowani do tej pory nie potwierdzili tych doniesień. Teraz jednak celebrytka udzieliła szczerego wywiadu, w którym odniosła się do domniemanego romansu.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

'Rolnik szuka żony'. Maciek Kazek pochwalił się zdjęciem z Kamilą Boś. Spędzili miłe chwile"Rolnik szuka żony". Maciek Kazek pochwalił się zdjęciem z Kamilą Boś. Spędzili miłe chwile

Anna Głogowska komentuje plotki o romansie z Mikołajem Roznerskim

Anna Głogowska porozmawiała z portalem Jastrząb Post. Aktorka została zapytana, jak reaguje na pojawiające się w mediach doniesienia o związku z Mikołajem. Odpowiedziała dość wymijająco.

Jestem już przyzwyczajona do tego. Cóż mogę więcej powiedzieć. Trudno, niech gadają.

W dalszej części rozmowy gwiazda wyznała, że z byłym partnerem, Piotrem Gąsowskim ma doskonałe relacje.

Polecam z całego serca wszystkim kobietom, które akurat tak się złożyło, że zdecydowały się na rozstanie, żeby mieć super relacje ze swoimi byłymi. Naprawdę jest ekstra. Muszę wam powiedzieć, że chyba teraz jest fajniej, niż jak byliśmy razem - powiedziała portalowi Jastrząb Post.

Niedawno znajoma Anny opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym widać 11-letniego syna Mikołaja Roznerskiego, Antoniego. Obok niego bawiła się na imprezie urodzinowej 14-letnia córka Głogowskiej, Julia. Ta fotografia podsyciła plotki o związku gwiazdorskiej pary. Myślicie, że naprawdę łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Anna Lewandowska pokazała bunt Laury. Dwulatka odmówiła kąpieli i schowała się przed mamąAnna Lewandowska pokazała bunt w wydaniu Laury. Dziewczynka nie była w nastroju

Więcej o: