Gala Hasztagi Roku. Kubicką trudno rozpoznać, ale pozowała świetnie. Woźniak-Starak za to petarda

Gala Hasztagi Roku 2022 przyciągnęła na czerwony dywan tłum gwiazd. Sandra Kubicka postawiła na subtelny kwiatowy zestaw. Wyglądała pięknie, ale nie przypominała samej siebie. Agnieszka Woźniak-Starak za to poszła w rockową skórę. Czy słusznie? Przekonajcie się sami.

Więcej o wpadkach, ale i świetnych stylizacjach gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Gala Hasztagów Roku 2022 sprawiła, że na ściankach pojawiła się cała śmietanka towarzyska polskich gwiazd i blogerów. Finał plebiscytu odbył się 11 czerwca 2022 roku w Teatrze Scena Monopolis w Łodzi. Pojawili się m.in. Martyna Wojciechowska, Agata i Piotr Rubikowie, Agnieszka Woźniak-Starak czy Sandra Kubicka

Zobacz wideo Sandra Kubicka o Baronie i Blance Lipińskiej. "Jestem w szoku, jaką przemianę przeszedł"

Sandra Kubicka wygląda zupełnie inaczej. Woźniak-Starak świetnie prezentuje się w skórze 

Sandra Kubicka 

Modelka wybrała na specjalną okazję kwiatowy zestaw - top i krótką spódniczkę. Wyglądała w nim naprawdę dobrze. Moglibyśmy się jedynie przyczepić do różowych dredów, które naszym zdaniem są kompletnie nieprzemyślane i nie pasują do słowiańskiej, delikatnej urody Sandry Kubickiej. Mimo to modelka wygląda bardzo dobrze, a różowe sandałki w modnym kolorze świetnie zagrały z całością. Outfit na piątkę z plusem bez dwóch zdań!

Gala Hasztagi rokuGala Hasztagi roku KAPiF.pl / KAPiF.pl

Gala Hasztagi rokuGala Hasztagi roku KAPiF.pl / KAPiF.pl

Agnieszka Woźniak-Starak 

Dziennikarka wie, co w modzie piszczy. Oczywiście każdemu zdarzają się wpadki, nawet Agnieszce Woźniak-Starak, która np. na rozpoczęciu festiwalu See Bloggers zanudziła nas na śmierć swoją "stylówką".

Zobacz więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w pastelach. Woźniak-Starak na czarno, ale to Przetakiewicz pokazała klasę

Tym razem jednak kliknęło i prezenterka telewizyjna olśniła nas przede wszystkim fantazją. Chodzi o połączenie skórzanego topu z białymi, szerokimi spodniami w stylu lat 70. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że ten stylowy "look" to zasługa świetnej stylistki mody Alicji Werniewicz, która odpowiada za wizerunek Agnieszki Woźniak-Starak, ale i tak należą się pochwały za przemyślaną, niesztampową stylizację. Brawo! 

Gala Hasztagi rokuGala Hasztagi roku KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej ciekawych zdjęć stylizacji m.in. Joanny Koroniewskiej, Klaudii Halejcio i Magdy Beredy zobaczysz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.