Ekspertka ocenia metody wychowawcze księżnej Kate i księcia Williama. Zwróciła uwagę na ważny szczegół

Znawczyni brytyjskiej rodziny królewskiej przyjrzała się dynamice, jaka panuje w rodzinie księżnej Kate, księcia Williama i ich trójki dzieci. Jej zdaniem starszy syn księcia Karola i jego żona mają z córką i synami bardzo zdrowe relacje.

Więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Jennie Bond, ekspertka i znawczyni brytyjskiej rodziny królewskiej, nie ma wątpliwości, że księżna Kate i książę William są nowoczesnymi rodzicami i starają się być ze swoimi dziećmi bardzo blisko. Dyskusja na temat ich pociech - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa - rozgorzała po tym, jak cała piątką wystąpili publicznie podczas Platynowego Jubileuszu.

Zobacz wideo Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II

Sposoby arystokratek na piękny wyglądSposoby arystokratek na piękny wygląd. Księżna Kate ma zawsze gładką cerę

Księżna Kate i książę William chwaleni za sposób dyscyplinowania dzieci

W trakcie uroczystości z okazji 70-lecia panowania królowej Elżbiety II, media rozpisywały się przede wszystkim na temat czteroletniego księcia Louisa. Najmłodszy z rodzeństwa entuzjastycznie machał do tłumu, robił miny do swojej mamy, a w pewnym momencie usiłował nawet ją uciszyć, zasłaniając dłonią jej usta. Księżna Kate cierpliwie uspokajała ewidentnie znudzonego czterolatka, a kamery uchwyciły czuły moment, gdy przesyłała mu buziaka. Jennie Bond w rozmowie z magazynem "OK!" oceniła, że zarówno książę William, jak i jego żona nie stosują kar, a zamiast tego dużo rozmawiają ze swoimi dziećmi.

Zamiast wysyłać dziecko do kąta, pozwalają mu wyjaśnić, dlaczego czuje się w taki sposób i rozmawiają z nim, dzięki czemu dziecko wyraża swoje emocje i się uspokaja - komentuje Bond.

Jennie Bond nie ma wątpliwości, że ta metoda bardzo dobrze zdaje egzamin. Odniosła się też do krytycznych głosów na temat zachowania Louisa, zwracając uwagę, że wynikało przede wszystkim z jego wieku. Zresztą książę William w identyczny sposób kradł uwagę tłumów jako dziecko.

Rezultat jest taki, że dzieci sprawiają wrażenie bardzo dobrze wychowanych. Louis nie zachowywał się źle podczas Platynowego Jubileuszu. Psocił, jak to czterolatek - dodała ekspertka.

Joanna Krupa Hanna Zborowska NevesKrupa prowadzała córkę na smyczy, a Zborowska-Neves swoją ugryzła

Podczas obchodów jubileuszu nie tylko księżna Kate zamieniła kilka słów z ewidentnie znudzonym synem. Na jednym z nagrań było widać też księcia Williama, który uspokajał księżniczkę Charlotte. Dziewczynka w pewnym momencie stała się przygnębiona i ewidentnie zasmucona. Ojciec nachylił się nad Charlotte i, szepcząc jej coś na ucho, czule odgarnął włosy, co od razu ją uspokoiło.

Więcej o: