Jennifer Lopez w odważnej kreacji na premierze filmu o sobie. Prześwity zrobiły robotę

Jennifer Lopez zachwyciła kreacją na uroczystej premierze filmu o sobie. Piosenkarka postawiła na suknię z prześwitującymi elementami.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

14 czerwca na platformie Netflix ukaże się film dokumentalny "Halftime" poświęcony Jennifer Lopez i jej karierze muzycznej. Produkcja miała uroczystą premierę podczas Tribeca Film Festival. Piosenkarka oczywiście wzięła udział w wydarzeniu, a swoją stylizacją zachwyciła fanów.

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Jennifer Lopez na premierze filmu o sobie pojawiła się w odważnej sukni

Jennifer Lopez od lat przekonuje, że unika operacji plastycznych i zapewnia, że nigdy nie stosowała botoksu. Twierdzi jednocześnie, że bardzo dużo ćwiczy i dba o dietę. Jedno jest pewne - wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. 52-latka właśnie potwierdziła to na festiwalu filmowym w Nowym Jorku. 

Jennifer LopezJennifer Lopez Agencja Gazeta

Jennifer Lopez na czerwonym dywanie zaprezentowała się w długiej czarnej sukni z prześwitującymi elementami. Włożyła również szpilki z odkrytymi palcami na wysokim obcasie, a dodatkiem była elegancka mała torebka. Stylizację uzupełniały kryształowe kolczyki. Piosenkarka miała upięte włosy w kucyk i postawiła na delikatny makijaż. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Jennifer Lopez z Tribeca Film Festival.

O czym jest "Halftime"?

"Halftime" ma opowiadać o życiu Jennifer Lopez i jej karierze muzycznej. Duża część filmu jest poświęcona występowi piosenkarki podczas Super Bowl w 2020 roku oraz jej przygotowaniom do tego niezwykłego wydarzenia. Twórcy przekonują, że widz będzie miał szansę zrozumieć fenomen J.Lo, która od wielu lat utrzymuje się na samym szczycie list przebojów i show-biznesu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.