Marcin Hakiel kończy 39 lat. Dzieci przygotowały mu wzruszającą niespodziankę. "Jesteś najlepszy"

Syn i córka Marcina Hakiela przygotowali mu niespodziankę z okazji 39. urodzin. Tancerz nie ukrywał wzruszenia.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Ten rok dla Marcina Hakiela to czas wielu zmian i prawdziwych wyzwań. Zapewne jeszcze niedawno nie spodziewał się tego, że kolejnych urodzin nie spędzi w towarzystwie żony, Katarzyny Cichopek. Hakiel nie jest jednak sam, a dzieci przygotowały tacie wzruszającą niespodziankę. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna CichopekCichopek udzieliła nowego wywiadu o rozstaniu. Padło pytanie o przyczyny rozwodu

Urodzinowa niespodzianka wzruszyła Marcina Hakiela: Dobrze mieć dzieci. Perfekcyjny poranek

Tancerz pochwalił się na Instagramie laurką, którą otrzymał od dzieci. 13-letni Adam i dziewięcioletnia Helena do rysunku dołączyli także życzenia z okazji 39. urodzin taty.

Wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzin. Dużo szczęścia, zdrowia, pieniędzy, samochodów od Adasia i Helenki. Jesteś najlepszy.

Marcin Hakiel screenMarcin Hakiel screen Fot. Instagram.com/marcinhakiel

Życzenia zapewne wzruszyły Marcina Hakiela, który nie krył dumy. Świadczą o tym hasztagi: "dobrze mieć dzieci" oraz "perfekcyjny poranek". Pomimo ciężkich przeżyć związanych z rozstaniem i zbliżającym się rozwodem tancerz stara się nie tracić pogody ducha i cieszy się z chwil spędzonych z dziećmi. W maju przyznał jednej z obserwatorek na Instagramie, że kwestie dotyczące podziału obowiązków rodzicielskich są uregulowane.

Mamy to wszystko uzgodnione i podpisane, ale to są nasze szczegóły. Jak widać w mediach, dzielimy się opieką, dzieci normalnie funkcjonują. Jako dwoje dorosłych, odpowiedzialnych ludzi kochamy je i dbamy o nie - stwierdził.
 

Ostatnio na temat rozstania wypowiedziała się też Katarzyna Cichopek. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" aktorka wyznała, że jej decyzja była przemyślana.

Decyzji o zakończeniu 17-letniego związku, w którym są dzieci, nie podejmuje się pod wpływem impulsu. (...) To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory. Żyję po swojemu najlepiej, jak potrafię.

Media donoszą także, że prezenterka TVP zmieniła prawnika, co ma zapowiadać prawdziwą batalię podczas rozprawy rozwodowej. 

Marcin Hakiel, Katarzyna CichopekNici z cichego rozwodu. Cichopek zmieniła prawnika. Zaczyna się walka o majątek

Więcej o: