Sara z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Nowinę ogłosiła w ważnym dla siebie dniu

Sara z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Kandydatka Karola rok temu wyszła za mąż. Teraz ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Bądź na bieżąco. Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sara brała udział w czwartej edycji popularnego programu TVP "Rolnik szuka żony". Przez jakiś czas była faworytką rolnika Karola, a dzięki osobowości zaskarbiła sympatię fanów produkcji, którzy do dzisiaj śledzą ją w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 14 tys. osób. Choć walczyła o serce Karola i wydawało się, że mają szanse na powodzenie, przed finałem się rozstali. 5 czerwca 2021 roku wyszła za mąż za Dawida. W pierwszą rocznicę ślubu podzieliła się wiadomością o ciąży.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Sara z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka

5 czerwca 2022 roku para obchodzi pierwszą rocznicę ślubu. Sara wykorzystała tę okazję, aby podzielić się dobrą wiadomością. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z baby shower, na którym ujawniono płeć dziecka. Kobieta w niebieskiej sukni dumnie prezentuje dość spory już ciążowy brzuch. Ze scenerii można wywnioskować, że małżeństwo spodziewa się syna.

Lepszej rocznicy ślubu nie mogłam sobie wymarzyć. Najpiękniejszy prezent, jaki mogliśmy dostać od losu - napisała w opisie.
 

Pod postem nie zabrakło gratulacji od obserwatorów.

Misiu, cieszę się twoim szczęściem.
Kochani jeszcze raz bardzo, bardzo wam gratuluję. Nie mogę się już doczekać.
Jak cudownie. Moje gratulacje.

Jaka jest historia Sary w programie "Rolnik szuka żony"?

Między uczestniczką a rolnikiem Karolem iskrzyło. Para wybrała się na randkę, która była tak namiętna, że wymknęła się spod kontroli. Kiedy podczas jednej z imprez przewrócili się, Sarę zabrało pogotowie. Karol jednak niezbyt się tym przejął, czym rozczarował partnerkę, a co przyczyniło się do rozpadu relacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.