Księżna Kate zachwyca w czerwieni, ale my patrzymy na księżniczkę Charlotte. Jak prawdziwa królowa!

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate szybko zdobyły sympatię fotoreporterów, a podczas jubileuszu królowej ciężko oderwać od nich wzrok. Spójrzcie na księżniczkę Charlotte.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilka dni rozpoczęły się obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Nie miejscu zgromadziła się cała rodzina królewska. 4 czerwca licznie zebrali się w zamku w Cardiff, gdzie odbył się koncert dedykowany monarchini.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Tego dnia księżna Kate postawiła na długi czerwony płaszcz od Eponine London, pod którym przebija się długa granatowa spódnica. Stylizację dopełniła szpilkami Gianvito wartymi niemal trzy tysiące złotych. Żona księcia Williama zazwyczaj nie spina włosów podczas wystąpień publicznych, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Na uszach miała 18-karatowe kolczyki od Spells of Love. 

,Ksi???ta Cambridge w Cardiff przed koncertem,Ksi???ta Cambridge w Cardiff przed koncertem Stephen Lock / i-Images / *Stephen Lock / i-Images/i-images/East News

Księżniczka Charlotte skrada serca fotoreporterów

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate od początku skradają show. Ostatnio książę Louis dał pokaz uroczych i zabawnych min i okrzyków prosto z balkonu Pałacu Buckingham, a zdjęcia z jego udziałem podbijają media społecznościowe. Tym razem to Charlotte skupiła na sobie uwagę fotoreporterów. Księżniczka była ubrana w dwurzędowy płaszcz i pantofelki. 

Przed koncertem miała w rękach bukiet kolorowych tulipanów i wygląda na to, że jej wzorem jest sama Elżbieta II. Siedmiolatka zachowywała się jak prawdziwa królowa. Razem z matką chętnie rozmawiały z osobami, które przybyły na miejsce. Podchodziły do fanów, aby się przywitać, a księżniczka posyłała serdeczne uśmiechy innym dzieciom. Towarzyszył jej brat, który również otrzymał kwiaty.

,Ksi???ta Cambridge w Cardiff przed koncertem,Ksi???ta Cambridge w Cardiff przed koncertem Ben Birchall / (Ben Birchall/Press Association/East News

Trzeba przyznać, że dziewczynka jest naprawdę urocza i potrafi się zachowywać adekwatnie do sytuacji. Nic dziwnego, skoro od lat z bliska obserwuje królową. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA