Kurdej-Szatan w niebieskim do twarzy. Grażyna Wolszczak zaskoczyła. Na uszach wielkie pióra. Gwiazdy na premierze kolekcji biżuterii

Plejada gwiazd wsparła Anna Wendzikowską, która we współpracy z zaprzyjaźnioną firmą stworzyła kolekcję biżuterii. Na ściance pojawiły się m.in. Barbara Kurdej-Szatan pozująca w uścisku z jedną z projektantek oraz Zosia Ślotała w modnej beżowej skórze.

Więcej o branżowych imprezach z udziałem gwiazd i celebrytów przeczytacie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

W czwartek w Elektrowni Powiśle odbyła się premiera kolekcji Anny Wendzikowskiej i zespołu projektantów i jubilerów Mokobelle. Kolekcja w stylu boho sprawiła, że wiele gwiazd zdecydowało się na zwiewne kwiatowe kreacje i materiałowe kolczyki. Inne, tak jak Anna Kalczyńska i Zosia Ślotała, postawiły na elegancję. 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Maciej Musiał, Marta WierzbickaTe gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Barbara Kurdej-Szatan i Grażyna Wolszczak na premierze kolekcji Anny Wendzikowskiej 

Anna Kalczyńska na ściankę wybrała czerwony garnitur i w tym samym kolorze pomalowała usta. Przełamanie stanowiły różowe rękawy, które luźno zwisały w dół. 

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska Plotek Exclusive

Zosia Ślotała nie poszła w styl boho. Wybrała skórzaną oversizową kurtkę, która była głównym elementem stylizacji. Reszta to czerń i złote dodatki. 

Zosia ŚlotałaZosia Ślotała Plotek Exclusive

Anna Wendzikowska standardowo zakręciła włosy i zdecydowała się na pudrową sukienkę. Bardzo w jej stylu. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Plotek Exclusive

Barbara Kurdej-Szatan pozowała z projektantką biżuterii Martą Augustyniak. Idealnie wpasowała się w klimat imprezy dzięki zwiewnej sukience we wzory i kolczyki z frędzlami. 

Basia Kurdej-Szatan i Magda AugustyniakBasia Kurdej-Szatan i Magda Augustyniak Plotek Exclusive

Karolina Malinowska standardowo postawiła na naturalne uczesanie, wygodną stylizację i lekki, ledwie zauważalny makijaż i również idealnie wstrzeliła się w boho klimaty. 

Karolina MalinowskaKarolina Malinowska Plotek Exclusive

Zdjęcia Grażyny Wolszczak w ogromnych kolczykach i Joanny Racewicz w kwiatowej sukience znajdziecie w naszej galerii na górze strony.  

Zobacz też: Mieszkanie Anny Wendzikowskiej jest spójne kolorystycznie. W salonie pozwoliła sobie na szaleństwo. Co za kanapa

Więcej o: