"Pieniądze szczęście...". Woźniak-Starak w lawendowej koszuli, ale płaszcz Torbickiej? Boski!

Joanna Przetakiewicz promuje właśnie swoją najnowszą książkę o wszystko mówiącym tytule "Pieniądze szczęście dają". Na premierze zjawiło się pokaźne grono polskich gwiazd. My zwróciliśmy uwagę zwłaszcza na Agnieszkę Woźniak-Starak w stylizacji sezonu.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

W Warszawie odbyła się oficjalna premiera nowej książki Joanny Przetakiewicz zatytułowanej "Pieniądze szczęście dają". Wydarzenie przyciągnęło wiele znanych twarzy. Na premierze zjawił się pokaźny tłum polskich gwiazd, a wśród nich: Monika Olejnik, Barbara Kurdej-Szatan, Grażyna Torbicka  i Maria Dębska, która udzieliła swojego głosu do audiobooka wydanego przez Przetakiewicz i Erę Nowych Kobiet. Naszą uwagę przykuła Agnieszka Woźniak-Starak jak zwykle bardzo stylowa.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak w błyszczącym kombinezonie na premierze filmu "Teściowie"

Agnieszka Woźniak-Starak w kolorze tego sezonu. Lilac to prawdziwy hit!

Stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak nawiązuje do bardzo obecnie modnych lat 70. Dziennikarka postawiła na zwiewną bluzkę w kolorze jasnego fioletu i dotykające ziemi, szerokie spodnie.Warto dodać, że lilac przez wielu stylistów jest uważany za świetny wybór w tym sezonie. Kropką nad i okazała się kamizelka, która całości nadała charakteru. Bardzo dobrym rozwiązaniem były także lekkie buty z odsłoniętymi palcami i delikatna biżuteria. Agnieszka Woźniak-Starak, jak zazwyczaj, prezentowała się bardzo stylowo. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Fot. Adam Jankowski/REPORTER

Dodajmy, że Agnieszka Woźniak-Starak od dłuższego czasu jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych i najlepiej ubranych polskich gwiazd. Ostatnio prowadząca "Dzień dobry TVN" zachwyciła także na balu fundacji Omeny Mensah. Na tamtą okazję wybrała złotą kreację od duetu Paprocki&Brzozowski.

Screen Omenaa Mensah FoundationZjawiskowa Agnieszka Woźniak-Starak na balu Omeny Mensah. Cała na złoto!

Więcej stylizacji gwiazd, które pojawiły się na premierze książki Joanny Przetakiewicz znajdziecie w naszej galerii.

Anja Rubik, Joanna PrzetakiewiczPremiera "Sexed PL". Rubik i Przetakiewicz w szarych garniturach. Nuda? Nie!

Więcej o: