"Ona wygląda magicznie!". Córka tiktokerki i jej męża pół-Japończyka przypomina postać z bajki

Ona ma irlandzkie korzenie, on jest pół-Japończykiem, a ich córka wygląda jak porcelanowa laleczka i postać z bajki. Dziecko tiktokerki jest zupełnie niepodobne do swoich rodziców i zachwyciło nieziemską urodą.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Britanny, znana na TikToku jako "ssquad24", jest mamą dwójki małych dzieci. W krótkich filmikach pokazuje codzienne życie z maluchami i odpowiada na liczne pytania dotyczące ich wychowywania i obowiązków aktywnej mamy. Na jednym z filmików tiktokerka pokazała córkę, gdy ta była noworodkiem i opisała, jak bardzo zdziwił ją wygląd małej po narodzinach. Nagranie zrobiło furorę i ma ponad 13,6 miliona wyświetleń. Jak wygląda jej córeczka i skąd takie zaskoczenie rodziców? Sprawdźcie.

Zobacz wideo Odmieniona Madonna na TikToku

"Tuż po narodzeniu wyglądała jak mała laleczka."

Britanny poznała męża, kiedy sama była jeszcze dzieckiem. Miała dziesięć lat i uczęszczała z nim do jednej klasy. Dziś są po trzydziestce i po latach znajomości zostali parą i założyli rodzinę. Jej mąż jest pół-Japończykiem, a ona sama ma irlandzkie korzenie. Po narodzeniu córki byli kompletnie zaskoczeni jej wyglądem. Mała urodziła się z jasnymi rudymi włosami i nie jest podobna do żadnego z rodziców.

Nigdy się nie spodziewaliśmy, że nasza córeczka będzie tak wyglądać -  napisała tiktokerka  na jednym z filmików.

"Wygląda jak postać z Disneya"

Nagranie z córką zyskało ogromną popularność i w komentarzach posypało się mnóstwo zachwytów. Zwrócono uwagę, że malutka wygląda jak główna bohaterka bajki Disneya z 2012 roku "Merida Waleczna". Większość jest pod ogromnym wrażeniem jej nieziemskiego wyglądu. Pojawiły się także przeróżne analizy "internetowych ekspertów" genetycznych, którzy zgodnie stwierdzili, że dziecko z pewnością musiało mieć innego tatę, albo zostało podmienione przy urodzeniu. Mama dziewczynki cierpliwie odpowiada na wszystkie dociekliwe pytania i rozwiewa wątpliwości. 

Wygląda naprawdę magicznie! Jak postać z bajki.
Nigdy się nie zastanawialiście, czy ktoś ją podmienił po urodzeniu?
Jej włosy wyglądają jak ognisty wschód słońca. To najpiękniejsze rude włosy, jakie kiedykolwiek widziałam - czytamy w komentarzach.

Komentujący zgodnie stwierdzili, że irlandzkie korzenie mamy dały o sobie znać w kolejnym pokoleniu i to dlatego dziewczynka ma tak ogniście rude włosy i jasny odcień skóry. Jej włosy przykuły uwagę swoim odcieniem, który znacząco odbiega od ciemnego brązu na głowie rodziców (mama farbuje je na blond). Britanny pokazuje także swoje dzieci w trakcie zabawy i wygłupów. Pod zdjęciem tańczącej i śpiewającej córki, zasugerowano, że właśnie dorasta "nowy Ed Sheeran". Przypominamy, że ten popularny brytyjski muzyk także reprezentuje bardzo charakterystyczny typ urody: jasne rude włosy i piegowatą skórę.

Jak wygląda dziewczynka? To możecie zobaczyć w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.