Wielodzietne rodziny gwiazd. Ile oni mają dzieci? Mia Farrow to rekordzistka

Łączą karierę, życie na świeczniku i ogromną popularność z wychowywaniem gromadki dzieci. Zobaczcie, które gwiazdy doczekały się najliczniejszego potomstwa i jak radzą sobie z godzeniem życia zawodowego z rodziną.

Więcej aktualnych ciekawostek ze świata gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dużo dzieci to ogrom szczęścia, wesoły i głośny dom, ale też nie lada wyzwanie dla rodziców. Z każdym kolejnym potomkiem rośnie liczba obowiązków. Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy przyjrzeć się najliczniejszym rodzinom wśród gwiazd. Zobaczcie, kto może pochwalić się najbardziej spektakularnych wynikiem.

Zobacz wideo Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest mamą piątki dzieci. Pierwszy urodził się Antek, który zdecydował się pójść w ślady znanych rodziców i również wybrał aktorstwo. Ostatnio nie ma szczęśliwej passy i więcej słyszymy o jego licznych wybrykach i ekscesach w życiu osobistym niż o nowych rolach. Aktorka jest także mamą Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego.

Po śmierci męża, Pawła Królikowskiego, Małgorzata sama zajęła się wychowaniem niepełnoletnich dzieci, łącząc obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Aktorka doczekała się już dwóch wnuków, jej syn Jan związał się z Joanną Jarmołowicz i para w 2019 roku przywitała na świecie małego Józia. Antoni Królikowski jest świeżo upieczonym tatą, jego syn ze związku z Joanną Opozdą, Vincent, przyszedł na świat w lutym tego roku.

Izabella Łukomska-Pyżalska. "Mam 44 lata, 6 dzieci i czuję się sexy!"

Izabella Łukomska-Pyżalska jest mamą szóstki dzieci. Kobieta sukcesu, która w 2013 roku znalazła się na liście 100 najbogatszych kobiet w Polsce według tygodnika "Wprost". Zaczynała karierę w modelingu, po latach intensywnej pracy w branży założyła własną agencję modelek. Była prezesem klubu sportowego Warta Poznań, prowadziła z mężem firmę deweloperską, a obecnie jest udziałowcem w kilku firmach powiązanych z budownictwem.

Jej najstarsza córka Amelia ma 16 lat, a najmłodszy Ernest - siedem. W wywiadach wielokrotnie powtarzała, że zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Izabella mimo licznych obowiązków związanych z życiem zawodowym i wychowywaniem dzieci, znajduje także czas na realizację własnych pasji. Zajęta mama nieustannie znajduje nowe dziedziny, w których może się sprawdzić i rozwijać, ostatnio możemy podziwiać na Instagramie jej fascynację ćwiczeniami akrobatycznymi.

Eddie Murphy. "Wszystkie moje dzieci są świetne"

Eddie Murphy zyskał popularność dzięki roli w filmie "Gliniarz z Beverly Hills" i szybko został jedną z największych gwiazd branży rozrywkowej. Aktor od lat bawi pokolenia. Kanał "Comedy Central" umieścił go na dziesiątym miejscu listy najlepszych komików stand-upowych wszech czasów.

Murphy jest ojcem aż dziesiątki dzieci, z czego piątka z nich ma tę samą mamę. Między najmłodszym a najstarszym dzieckiem aktora jest ponad 30 lat różnicy wieku. Pierwsze dziecko, syn Eric, urodził się w 1989 roku w związku z Paulette McNeely. Po rozstaniu z jego mamą aktor związał się z Nicole Mitchell, która urodziła mu piątkę dzieci, ale ten związek także się zakończył. Po rozstaniu z żoną aktor przeżył krótki romans z członkinią Spice Girls - Mel B, która urodziła mu córeczkę Angel. W dniu narodzin córki aktor miał 46 lat. Początkowo nie utrzymywał z nią relacji, ale po latach naprawił popełnione błędy. Najmłodsze dziecko Murphy’ego, Max, urodził się w 2018 roku i jest owocem związku aktora z modelką Paige Butcher.

Kiedy jesteś na rozstaju dróg i pomyślisz: "Co będzie najlepsze dla moich dzieci" i wybierzesz tę ścieżkę, nigdy nie podejmiesz złej decyzji - powiedział w jednym z podcastów na temat ojcostwa.

Kris Jenner

Kris Jenner to chyba najsłynniejsza przedsiębiorcza mama w show-biznesie. Siostry Kardashian i Jenner to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalne twarze w branży. Wszystkie córki otrzymały imiona zaczynające się na literę "K": Kim, Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie. W rodzinie mamy także jednego rodzynka, syna Jenner w związku z Robertem Kardashianem, Roba. Przedsiębiorcza mama zadbała nie tylko o wychowanie dzieci, ale także o to, aby każde miało intratny i dobrze prosperujący biznes. Najmłodsza córka, Kylie została okrzyknięta niedawno najmłodszą miliarderką świata przez magazyn "Forbes", a jej makijażowe imperium Kylie Cosmetics jest jedną z najpopularniejszych firm na rynku beauty.

Mia Farrow

Mia Farrow może poszczycić się najwyższą liczbą wychowanych dzieci. Aktorka znana z filmu "Dziecko Rosemary" zawsze chciała mieć liczną rodzinę, więc zdecydowała się także na adopcję. Aktorka wychowała 14 dzieci, z czego 11 to dzieci z adopcji. Niestety trójka z nich zmarła w tragicznych okolicznościach. Jedno z dzieci popełniło samobójstwo, inne przedawkowało leki na receptę. Aktorka była długo związana z Woodym Allenem, ale para rozstała się, kiedy Farrow odkryła romans męża z jedną z jej adoptowanych córek. To nie koniec skandali w rodzinie. W dokumencie "Allen kontra Farrow", aktorka opowiedziała o wstrząsającej relacji z rodzinnego życia i oskarżyła Woody’ego Allena o molestowanie ich adoptowanej córki Dylan.

Sprawdź też inne materiały Plotka o dzieciach gwiazd. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.