Małgorzata Rozenek w rozmowie z Jaruzelską narzeka na mamę. Ta ciągle ją krytykuje: Po co Ty chodzisz i opowiadasz takie rzeczy?

Małgorzata Rozenek w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" opowiedziała o swojej mamie. Gwiazda wyznała, że jest przez nią bez przerwy krytykowana.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek była pierwszym gościem programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". W formacie przygotowanym przez "Super Express" gwiazda opowiedziała o swojej mamie. Zdobyła się przy tym na bardzo szczere wyznanie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan przelewa siódme poty w studiu Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek opowiedziała o mamie, która bez przerwy ją krytykuje

Monika Jaruzelska w nowym programie przeprowadza wywiady z ludźmi z pierwszych stron gazet. W debiutanckim odcinku poruszyła z Małgorzatą Rozenek wiele tematów. W pewnym momencie rozmowa została przekierowana na tory relacji z rodzicami. Zaproszona gwiazda wyznała, że wiecznie jest krytykowana przez mamę.

Moja mama krytykuje wszystko. To nie ma znaczenia, czy mówię podniesionym głosem (bo to oczywiście jej się nie podoba). Jak mówię cichym głosem, to pyta - Dlaczego masz zły humor? Ponadto zadaje pytania o dzieci: Dlaczego on założył taką koszulkę?, Dlaczego on nie przyjechał z kurtką do nas?, Dlaczego on nie ma czapeczki?, Dlaczego Ty te biedne dzieci znowu terroryzujesz?, Po co Ty chodzisz i opowiadasz takie rzeczy?

To kolejny raz w ciągu ostatnich dni, kiedy Małgorzata Rozenek wspomina o swojej mamie. Z okazji Dnia Matki opublikowała jej zdjęcie na Instagramie. W opisie gwiazda podziękowała za wychowanie.

Jeżeli udało mi się stworzyć szczęśliwą rodzinę, to dzięki temu, że mama pokazała mi jak. Stworzyła ze mnie (razem z tatą) silną, szczęśliwą, wartościową kobietę.
 

Wygląda na to, że Monika Jaruzelska szuka kolejnych wyzwań. Po jej youtubowym kanale "Monika Jaruzelska zaprasza", który od dawna cieszy się popularnością, przyszedł czas na kolejny format.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.