Kasia Gallanio nie żyje. Była żona księcia Kataru została znaleziona martwa

Była żona katarskiego księcia została znaleziona martwa w swoim domu. Wcześniej z wpływowym monarchą walczyła o prawo do opieki nad dziećmi. Kasia Gallanio oskarżała go również o przemoc seksualną wobec jednej z córek.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kasia Gallanio została znaleziona martwa w swoim domu w Marbelli. Była trzecią żoną księcia Kataru, którym jest Abdelaziz bin Khalifa Al-Thani. Gazeta "Le Parisien" donosi, że przyczyną śmierci 45-latki o polskich korzeniach mogło być przedawkowanie narkotyków.

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Baron i Sandra KubickaSandra Kubika kupuje willę, ale Baronowi nic do tego. Modelka postawiła sprawę jasno

Była żona księcia Kataru została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu

Para pobrała się w 2004 roku i wspólnie wychowywała trzy córki. Kiedy małżonkowie się rozstali, rozpoczęła się między nimi batalia sądowa o prawo do opieki nad dziećmi. Kasia twierdziła, że jej były mąż wykorzystał seksualnie jedną z ich pociech. Ten wszystkiemu konsekwentnie zaprzeczał. W końcu został wydany wyrok, po którym Gallanio odmówiono opieki nad dziećmi. Córki ostatecznie zamieszkały z ojcem w luksusowej willi w okolicach Pól Elizejskich. Po czasie jednak dwie siostry uciekły z Paryża i udały się do domu mamy w Marbelli. Niestety, 29 maja hiszpańska policja znalazła martwą 45-latkę w jej domu w łóżku. Na jej ciele nie było widać żadnych obrażeń fizycznych.

Francuscy dziennikarze podają, że prawdopodobną przyczyną śmierci jest przedawkowanie narkotyków. Przypominają, że kobieta po przeprowadzce do Hiszpanii długo walczyła z uzależnieniem od zakazanych substancji, zmagała się też z depresją. Niedawno spędziła kilka miesięcy w szpitalu po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Hiszpańska policja zapowiedziała przeprowadzenie sekcji zwłok, które być może rozwieje wszystkie wątpliwości.

Jacek Braciak, Maja Hirsch, Joe Jonas, Sophie Turner, Edward Miszczak, Anna CieślakNiższy partner to dla nich nie problem. Te gwiazdy nie są jak Anna Wendzikowska

Więcej o: