Gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" świętują ósmą rocznicę ślubu. Pochwalili się zdjęciami z ceremonii oraz wesela

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie mają okazję do świętowania. Uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" 31 maja obchodzą ósmą rocznicę ślubu. Na Instagramie pochwalili się wyjątkowymi dla nich zdjęciami.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Katarzyna Gąsienica i jej mąż Andrzej zyskali popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzów przede wszystkim urzekło ich poczucie humoru oraz naturalność, jaką prezentują przed kamerą. Sympatyczne małżeństwo mieszka na co dzień w Zakopanem, skąd oboje pochodzą. Na instagramowych profilach chętnie pokazują internautom codzienność oraz dzielą się ciekawostkami na swój temat.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z Gogglebox pokazała nagranie z zaręczyn. "Artur jak Zenek Martyniuk"

"Gogglebox. Przed telewizorem". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie obchodzą ósmą rocznicę ślubu 

Tym razem słynne małżeństwo w opublikowanym na Instagramie poście pochwaliło się, że dokładnie osiem lat temu stanęło na ślubnym kobiercu.

Ósmy rok się tak bujamy po dzielni - czytamy.

Do wpisu dodali kilka wyjątkowych dla nich fotografii. Specjalnie z tej okazji podzielili się z internautami archiwalnymi zdjęciami z ceremonii, wesela oraz sesji ślubnej.

Gwiazdy 'Gogglebox. Przed telewizorem' świętują ósmą rocznicę ślubu. Pochwalili się zdjęcie z ceremoniiGwiazdy 'Gogglebox. Przed telewizorem' świętują ósmą rocznicę ślubu. Pochwalili się zdjęcie z ceremonii Instagram/@kasia.gasienicowaijedrekzzakopanego

Nie zabrakło również ich aktualnej fotografii, na której szczęśliwi małżonkowie pozują na tle gór.

'Gogglebox. Przed telewizorem'. Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie obchodzą ósmą rocznicę ślubu  'Gogglebox. Przed telewizorem'. Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie obchodzą ósmą rocznicę ślubu   Instagram/@jedrekzzakopanego

Pod postem znalazło się dużo pozytywnych komentarzy oraz życzeń z okazji ich święta.

Wszystkiego, co najlepsze na dalsze wspólne lata. Właśnie przypomniałam sobie, jak pani mówiła, że cała suknia była podarta po sesji. Ale zdjęcia piękne i wspaniała pamiątka. Jesteście świetną parą.
Gratulacje! Jesteście niesamowici! Uwielbiam wasze niezwykłe poczucie humoru! Pozdrawiam - czytamy komentarze na Instagramie.

Na post zareagowała również ich koleżanka z programu Agnieszka Kotońska. Celebrytka zamiast życzeń dodała jednak dwa serduszka.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram/@jedrekzzakopanego

My również dołączamy się do życzeń. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.