Ida Nowakowska ma nietypowe plany na Dzień Dziecka. Zabierze syna w wyjątkowe miejsce

Ida Nowakowska podzieliła się swoimi planami na Dzień Dziecka. Prezenterka zdradziła, że zabierze syna w wyjątkowe miejsce.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. W ubiegłym roku prezenterka i jej mąż powitali na świecie syna Maksymiliana. Gwiazda nie ukrywa, że chłopiec jest jej oczkiem w głowie. Drugi Dzień Dziecka swojej pociechy postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób.

Ida Nowakowska ma nietypowe plany na Dzień Dziecka. "Będziemy wspólnie spędzać ten czas"

Ida Nowakowska udzieliła ostatnio wywiadu na łamach dziennika "Fakt". Prezenterka wyznała, że jest wyjątkowo podekscytowana zbliżającym się Dniem Dziecka. Gwiazda TVP twierdzi, że zawsze uznawała to święto za wyjątkowe.

Planuję bardzo dużo rzeczy, ponieważ dla mnie to jest wyjątkowy czas. (...) Dla mnie to jest fajne, że w ogóle mogę spędzać Dzień Dziecka ze swoim dzieckiem. Nawet, jak nie byłam mamą, to zawsze brałam udział w akcjach charytatywnych, w szczególności z dziećmi, które nie mają rodziców, a potrzebują miłości - powiedziała.

Gospodyni "The Voice Kids" zdradziła też swoje plany na ten dzień. Okazuje się, że wraz z synem zamierza się wybrać do zaprzyjaźnionego ośrodka Caritas.

Planujemy pojechać do naszego zaprzyjaźnionego ośrodka Caritas, który przyjął około 100 dzieci z sierocińców z Ukrainy, z Kijowa. Wszyscy się tam bardzo zaprzyjaźniliśmy, cały czas tam są i wydaje mi się, że bardzo miło spędzają tam czas. Zostaliśmy zaproszeni na Dzień Dziecka, więc razem z Maksem i moją ekipą jedziemy tam i będziemy wspólnie spędzać ten czas - zapowiedziała.

Gwiazda TVP jakiś czas temu została Ambasadorką Dnia Dobra Caritas. W kwietniu poprowadziła warsztaty taneczne dla dzieci z Ukrainy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.