Barbara Kurdej-Szatan będzie musiała pożegnać się z kolejną pracą? Jest odpowiedź stacji

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z programu "Project Cupid"? Tabloid zapytał o to stację TTV. Odpowiedź przedstawicieli telewizji zaskakuje.

Więcej informacji na temat Barbary Kurdej-Szatan znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Barbara Kurdej-Szatan może znowu mieć problem z pracą. Portal Party.pl skontaktował się ze stacją odpowiedzialną za produkcję "Project Cupid". Padło pytanie o Barbarę Kurdej-Szatan. TTV zabrało głos w sprawie. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Tomasz Karolak Michał WiśniewskiKarolak kopał rowy, a Wiśniewski pakował cebulę. Roznerski pracy się wstydził

Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już występowała w "Project Cupid"? Produkcja skomentowała doniesienia

Aktorka od połowy maja ma trudną sytuację zawodową. Wszystko za sprawą nieprzemyślanego i skandalicznego postu, w którym obraziła pracowników Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej. Gwiazda nie współpracuje już z siecią Play, dzięki której zyskała rozpoznawalność w Polsce. Mimo rysy na wizerunku aktorka się nie poddała i postanowiła założyć fundację, która miała nieść pomoc osobom w kryzysie humanitarnym. Niestety, ten projekt szybko zakończył się niepowodzeniem, a gwiazda musiała znaleźć na siebie inny pomysł.

Okazuje się, że teraz może mieć kolejny problem z pracą. Wszystko przez to, że stacja TTV planuje przerwać program "Project Cupid". 

Zdecydowaliśmy się na roczną przerwę od formatu, by widzowie i prowadzący mogli trochę odpocząć - podkreśliła stacja TTV w rozmowie z Party.

Widzowie nie zobaczą "Projectu Cupid" podczas najbliższej jesiennej ramówki. Telewizja jednak zapewnia, że nie ma zamiaru kończyć współpracy z aktorką

Stacja nie rezygnuje ze współpracy z Basią.

Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan faktycznie wróci do telewizji po długiej przerwie? 

Więcej o: