Anna Wendzikowska rozpętała burzę. Po jej słowach internet wrze. Głos zabrał nawet Artur Barciś. "Załamałem się"

W trakcie jednego z ostatnich odcinków programu "Dzień dobry TVN" Anna Wendzikowska poczyniła nieelegancką uwagę w stronę niewysokich mężczyzn. Na jej słowa postanowił zareagować Artur Barciś.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Premiera kolejnej części kultowego filmu "Top Gun: Maverick" stała się dla wielu osób okazją do rozmaitych wypowiedzi na temat samej produkcji, jak i biorących w niej udział aktorów. O komentarz dotyczący odtwórcy głównej roli, Toma Cruise'a, pokusiła się nawet Anna Wendzikowska. Podczas piątkowego programu "Dzień dobry TVN" dziennikarka w dość nieelegancki sposób skomentowała niewysoki wzrost aktora. Jej wypowiedź szybko spotkała się z krytycznym odzewem ze strony internautów. O odpowiedź pokusił się również Artur Barciś.

Zobacz wideo Wendzikowska jest krytykowana na Instagramie. „Polacy mają trudny charakter"

Artur Barciś komentuje słowa Anny Wendzikowskiej na temat niewysokich mężczyzn

W jednym z ostatnich odcinków wspomnianego programu śniadaniowego TVN poruszono temat kontynuacji słynnego filmowego przeboju. W pewnym momencie na temat aktora wcielającego się w tytułową postać wypowiedziała się Anna Wendzikowska. W rozmowie ze współprowadzącą Agnieszką Woźniak-Starak przyznała, że "Top Gun" to jedyny film z udziałem Cruise'a, który jej się podoba. Później odniosła się do wzrostu aktora. Na tym jednak nie koniec, bo zaczęła generalizować.

On dla mnie zawsze był trochę dziwny (...). Nigdy nie uważałam, że jest szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu... no trudno o nim mówić, że jest przystojny. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś mnie tak nie przekonuje do swojej męskości.

Anna Wendzikowska i Agnieszka Woźniak-StarakWendzikowska zapędza się, oceniając wygląd Cruise'a. Wtem przerywa jej Woźniak-Starak

Na niezbyt sympatyczną uwagę szybko zareagowała koleżanka z programu, lecz Anna Wendzikowska najwyraźniej nie zauważyła w swojej wypowiedzi żadnego nietaktu. Szybko wychwycili go jednak internauci, którzy w krytyczny sposób zaczęli komentować słowa dziennikarki. 

O swoje trzy grosze pokusił się także aktor znany między innymi z "Miodowych lat" czy "Rancza" - Artur Barciś. Z właściwym sobie humorem opublikował na Facebooku zdjęcie i opatrzył podpisem:

No i wyszło na to, że ze swoim 167 cm wzrostem nie jestem przystojny! Załamałem się - ironizował.

Artur BarciśArtur Barciś screen facebook.com/barcislandia

Fani od razu docenili dystans i dowcip aktora:

Człowiek całe życie się uczy. Nie miałam pojęcia, że przystojność liczy się w centymetrach.
Jest pan przystojny i ma pan cudowne poczucie humoru!
Dodatkowe +10 cm wzrostu za poczucie humoru! Tak liczą! Tak słyszałam!- pisali.

Tom Cruise i księżna KateTom Cruise robił wszystko, co mógł, by dobrze wyglądać u boku księżnej Kate

Myślicie, że Annie Wendzikowskiej zrobiło się głupio?

Więcej o: