Olga Frycz zrobiła wyjątek i pierwszy raz pokazała ojca młodszej córki: Radość ogromna

Olga Frycz jest samodzielną mamą, która wychowuje dwie córki. Z ojcem młodszej z nich, Zofii rozstała się jeszcze przed jej narodzinami. Mimo tego, że ich związek nie przetrwał, aktorkę z byłym partnerem łączą przyjacielskie relacje. Teraz postanowiła pokazać go w mediach społecznościowych.

Więcej ciekawostek z życia prywatnego gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Olga Frycz zaskoczyła internautów, gdy w zeszłym roku poinformowała na Instagramie, że zamierza samodzielnie wychowywać dzieci. Aktorka ma dwie córki. Starszej z nich, Heleny doczekała się będąc w związku z trenerem tajskiego boksu, Grzegorzem Sobieszkiem. Para była nawet zaręczona, ale związek się rozpadł. Później Olga zaczęła spotykać się z podróżnikiem, Łukaszem Nowakiem, ale na próżno było szukać na jej Instagramie romantycznych zdjęć. Gwiazda konsekwentnie nie pokazywała partnera, aż przed porodem Zofii ujawniła, że ich relacja nie przetrwała. Teraz postanowiła pokazać ojca drugiej córki. Dawno nie pozwalała sobie na taką prywatę w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Olga Frycz i jej cztery kąty. Wysokie sufity, kominek i mnóstwo książek. W salonie pianino

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz pokazała ojca młodszej córki. To bardzo rzadki widok: Radość ogromna

Olga Frycz uchodzi za osobę, która mimo aktywności w mediach społecznościowych, uważnie publikuje treści. Aktorka chroni wizerunek córek i grubą linią oddziela życie prywatne od zawodowego. Do tej pory raczej nie afiszowała się ze swoimi związkami. Jakiś czas temu wybrała się z córkami na Teneryfę i ujawniła, że towarzyszył im ojciec Zofii. Mimo rozstania byli partnerzy potrafią się dogadać i wspólnie spędzać czas. Teraz Olga postanowiła pokazać ojca Zofii i zamieściła jego zdjęcie na InstaStories.

Tata przyleciał. Radość ogromna - podpisała zdjęcie aktorka.

Olga Frycz pokazała ojca młodszej córki. To bardzo rzadki widok: Radość ogromnaOlga Frycz pokazała ojca młodszej córki. To bardzo rzadki widok: Radość ogromna Fot. Instagram/ tojafrycz

Wiadomo, że ojcem drugiej córki Frycz jest Łukasz Nowak. Mężczyzna jest blogerem i założycielem "największego klubu podróżników w Polsce". Przy okazji celebrytka opublikowała na Instagramie post, w którym wyjaśniła, z czego wynikała jej krótka przerwa od mediów społecznościowych:

Tydzień temu napisałam, że czuję, że będę mieć dobry tydzień. I taki był. (...) Teraz Zosia z tatą pojechała na kolejne szczepienie, a ja próbuje ogarnąć chatę, bo po weekendzie wygląda, jakby trąba powietrzna przeszła przez mój dom - napisała.
 

Na InstaStories Olgi Frycz pojawiło się zdjęcie z Dnia Mamy i Taty w przedszkolu starszej córki, na którym nie mogło zabraknąć ojca Heleny, Grzegorza Sobieszka. Aktorka przykłada ogromną uwagę do tego, by mieć dobre relacje z byłymi partnerami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.