Katarzyna Sokołowska wypoczywa w Grecji. W ciąży promienieje. Towarzyszy jej Kinga Rusin

Katarzyna Sokołowska niedawno poinformowała, że spodziewa się dziecka. 49-letnia reżyserka pokazów mody wyleciała na Rodos, a ze sobą zabrała najbliższe przyjaciółki. Nie mogło zabraknąć Kingi Rusin. Sokołowska pochwaliła się wakacyjnymi zdjęciami, a fani zasypali ją komplementami.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Sokołowska w Wielkanoc podzieliła się radosną nowiną i ujawniła, że jest w ciąży. Reżyserka pokazów mody krótko po tym gościła w programie "Miasto kobiet", w którym otworzyła się na temat późnego macierzyństwa. Jak sama przyznała, dopiero niedawno poczuła, że w jej życiu nadszedł odpowiedni moment na tak duże zmiany. Jurorka "Top Model" nie ukrywa, że bardzo ekscytuje ją nowa rola. Jednak zanim wybierze się na porodówkę, wyleciała z przyjaciółkami na krótki urlop do Grecji. Razem z nią wypoczywała Kinga Rusin, która jako jedna z pierwszych wiedziała o stanie Sokołowskiej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni są doskonałym przykładem na to, że przyjaźń w show-biznesie istnieje! Te gwiazdy pielęgnują znajomość od lat

Zobacz wideo Ciąża i macierzyństwo zmieniają życie kobiety. Jak na jej potrzeby może odpowiedzieć moda?

Ciężarna Katarzyna Sokołowska na urlopie w Grecji. Zabrała ze sobą Kingę Rusin

Katarzyna Sokołowska i Kinga Rusin są ze sobą zżyte. Mimo że nie mieszkają blisko siebie, to utrzymują przyjacielskie relacje. Dziennikarka była jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o ciąży Sokołowskiej. 

Katarzyna zanim zostanie mamą na pełen etat, wyleciała na krótki urlop. Do Grecji zabrała ze sobą Kingę Rusin, a wakacyjnymi zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Widać, że gwiazda z przyjaciółkami rewelacyjnie spędziła czas. 

Grecki czas - podpisała zdjęcia jurorka "Top Model".
 

Fani w komentarzach nie omieszkali wspomnieć, że Katarzyna Sokołowska wygląda rewelacyjnie. Reżyserka pokazów zdecydowała się na czarną suknię z przewiewnego materiału, sięgającą ziemi. 

Pani Kasia z panią Kingą. Cudowne babeczki.
Grecki czas, to też wygląda pani jak grecka bogini. Ciąża pani służy.
Stylowo jak zawsze - czytamy.

Piotr 'Ślub od pierwszego wejrzenia 7'"ŚOPW". Piotr szczerze o udziale w programie. "Może mogę coś z tym zrobić"

Widać, że Katarzyna Sokołówka w otoczeniu przyjaciółek bawi się przednio. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: