Gwiazdy na koncercie "Jesteśmy dla Dzieci". Krzysztof Ibisz z synem, Paulina Sykut-Jeżyna w baśniowej kreacji

Na niedzielę 29 maja zaplanowano koncert charytatwyny Fundacji Polsat "Jesteśmy dla dzieci". Wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, że na scenie wystąpiły gwiazdy w towarzystwie swoich pociech.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Polsat zorganizowała specjalny koncert, który ma wesprzeć remont Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. Z racji tego, że wydarzenie organizowane jest z myślą o najmłodszych, do udziału w nim zaangażowano nie tylko artystów, ale również ich dzieci. Także prowadzący Krzysztof Ibisz poprosił o wsparcie starszego syna, Maksymiliana.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o weselu Krzysztofa Ibisza

Gwiazdy na koncercie "Jesteśmy dla Dzieci" Fundacji Polsat

Transmisja koncertu rozpoczęła się w niedzielę o godzinie 20.00. Na skierniewickiej scenie w największych przebojach zaprezentowali się m.in. Justyna Steczkowska z synami Leonem i Stasiem, Michał Wiśniewski z córkami Etiennette i Vivienne, Artur Gadowski z córką Zuzanną, Robert Gawliński z synami Emanuelem i Beniaminem, a także Grzegorz i Patrycja Markowscy. Zagraniczne gwiazdy reprezentuje natomiast wielokrotny gość polskich imprez - Danzel - tym razem w asyście córek.

Wydarzenie prowadzili Paulina Sykut- Jeżyna, Robert Janowski oraz Krzysztof Ibisz z Maksymilianem. Starszy syn dziennikarza w tym roku skończy już 23 lata. Ubrany w elegancki granatowy garnitur oraz przełamujące powagę stylizacji, jasne trampki mężczyzna z uśmiechem pozował na ściance obok słynnego ojca.

Krzysztof Ibisz z synem MaksymilianemKrzysztof Ibisz z synem Maksymilianem KAPiF

Na ściance zachwyciła również Paulina Sykut-Jeżyna. Dziennikarka na tę okazję wybrała bajkową, niebieską suknię na cienkich ramiączkach, od góry do dołu ozdobioną kwiatowymi aplikacjami.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna KAPiF

Niecodzienną kreacją pochwaliła się z kolei Roksana Węgiel. Artystka założyła krótką, białą sukienkę z marszczeniami przy ramionach, które upodabniały ją nieco do motyla.

Roksana WęgielRoksana Węgiel KAPiF

Przeuroczo wyglądał także Danzel z córkami. Cała trójka postawiła na modne garnitury - wokalista na klasyczny, szary odcień, za to jego pociechy wybrały wyjątkowo modne i uwielbiane przez gwiazdy w tym sezonie, oversize'owe marynarki w jaskrawych kolorach.

Więcej zdjęć gwiazd z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.